Blog

Ayrıldığım Sevgilimle Nasıl Barışabilirim?

Aldattığım İçin Ayrıldık Nasıl Barışabilirim

Ayrıldığım sevgilimle nasıl barışabilirim, sevgiliden ayrılmak ama hala ona karşı bir şey hissetmek çok zordur. İçten içe hala onu düşünürken uzak kalmaya çalışmak ruhsal olarak kendini daha da kötü hissetmene sebep olur. Unutmak istesen de bir yandan barışmak istemen oldukça normal.

Ayrıldığın sevgilini hala seviyorsan içinden kolay atamazsın. Bu yüzden nasıl barışacağını da içten içe merak ediyor olabilirsin. Barışmanız için öncelikle gerçekten neden ayrıldık diye düşünmen gerekiyor.

Aldattığım İçin Ayrıldık Nasıl Barışabilirim?                  

Sevgilini aldattın ve seni terk ettiyse barışma ihtimalimiz yok diye düşünme. Aşk, dünyanın en bağlayıcı hissi. Eğer seni gerçekten seviyor ve mutlu bir ilişkiniz varsa ona pişman olduğunu anlatman gerekiyor. Karşında seni gerçekten çok seven bir eski sevgili varsa mutlaka seninle bir kez de olsa konuşacaktır. Onunla zaman geçir ve kendini ifade et. Bir hata yaptığını ve pişman olduğunu doğru bir şekilde anlatırsan seni anlayacaktır. Anlamasa bile, gerçekten aranızda bir bağ varsa sana bir şans daha verecektir.

Kavga Ettik Ve Ayrıldık Nasıl Barışabilirim?

Ayrıldığım sevgilimle nasıl barışabilirim diye düşünüyorsan ayrılık sebebine göre hareket etmen gerekir. Ortada hiçbir sorun yok gibi davranma. Bu karşıdaki insanın daha çok sinirlenmesine sebep olur. Eğer kavga ettiyseniz ve sonu ayrılığa gittiyse barışma ihtimaliniz tabi ki vardır.

Neden kavga ettiğinizi ve bu kavgaların düzelip düzelmeyeceğini kendi içinde düşün. Neler yapabiliriz, nasıl daha uyumlu olabiliriz diye ilk önce kendi içinde düşün. Daha sonra bulduğun çözümlerle eski sevgilinin karşısına geç. Çözüm üretmeye çalışman ve onunla barışmak için uğraşman eski sevgilini etkiler. Bu durumda ona kendini daha önemli hissettirirsin. Tekrar deneme şansınız olduğunu paylaştığın zaman seni anlayacaktır.

Terk Edildim Ama Barışmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Ayrıldığım sevgilimle nasıl barışabilirim sorunun birçok cevabı vardır ancak terk edildiysen bu soruya cevap vermek pek kolay olmuyor. Bir ilişkiye emek verdin, her şey yolundaydı ve seni terk ettiyse muhtemelen sevmiyordur. Üzülmeni istemem, ama seni sebepsiz terk eden biriyle barışman daha çok üzecek.

Sebepsiz yere terk edildiğini düşünüyorsan yanılıyorsun. Bir insanın seni terk etmesinin kendi içinde mutlaka sebepleri vardır. Eğer ilişkinizde hiçbir sorun yoksa eski sevgilinin aklında başka birisi olabilir. Ayrıldığım sevgilimle nasıl barışabilirim diye düşünmek yerine gerçekten barışmam doğru mu diye düşün. Bir kez daha aynı şeyleri yaşamak canını daha çok yakabilir.

Aldatıldığım İçin Ayrıldık Ama Barışmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Aldatılmak ilişkide yaşanacak en zor duygulardan biri. Aldatıldın ve içten içe sevgilini özlüyorsan barışmak istemen oldukça normal. Bu durumda eski sevgilinle konuşmalısın. Bir kez dinlediğinde bile pişman olup olmadığını anlayabilirsin.

Eski sevgiline çok öfkeli olabilirsin ancak onu hala özlüyorsan bir şans vermende hiçbir sakınca yok. Aldatılmak tabi ki güvenini sarsacak ve ilişkide eskisi gibi bir bağ olmasına engel olacak. Ancak bunları göze aldığın halde barışmak istiyorsan eski sevgilinle konuşman gerekiyor.

Kendini doğru ifade etmen önemli değil. Karşılıklı konuşurken onun konuşmalarına dikkat et. Pişman olmadığını düşünüyorsan tekrar bir ilişkiye başlaman doğru olmaz ancak pişman olduğunu gördüysen ona bir şans verebilirsin.

Eski sevgiline konuşmak istediğini söyle ve bir süre zaman geçir. Zaman geçirirken sana karşı olan tutumlarına dikkat et. O da barışmak istediği sürece barışmanız çok kolay. Affedilmeyecek hatalar elbette vardır ama konu aşk olduğu zaman birçok konuda fedakarlık yapıyoruz. Bu yüzden ilişkini kurtarmak için adım atabilirsin.

İlişkiniz de yaşadığınız problemleri çözmeyi başarabilirseniz muhakkak Aşkın bir ömrü var mı adlı yazımızı da okumalısınız.

Yorumlar

  1. Dönerse senindir dönmezse hiç senin olmamıştır. 🤣 Şaka bir yana gerçekten seven geri gelmek için her zaman adım atmaya hazır olmalı.👍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir