Blog

Aşk Hikayeleri 20 Chat ve Sohbet Sitesinde Tanıştım

aşk hikayesi

Aşk hikayeleri 20, yeni bir ilişkiden çıkmıştım. Çok üzgün değildim ancak yorgundum. Uzun bir ilişkiydi ve uyumlu bir çift olmadığımız için birbirimize zarar vermiştik. O dönem kimse ile görüşmek istemiyor, sadece evde biraz toparlanmak için zaman geçirmem gerektiğini düşünüyordum. Filmler izliyor, kitap okuyor ve kendime zaman ayırıyordum.

Bilgisayarda takılırken bir anda gözüme Chatodam sitesi ilişti. Bu site insanlar ile sohbet edilebilecek bir siteymiş. Siteye girdim ve kendime bir profil oluşturdum. Dışarıdaki insanlar ile yüz yüze gelmek istemiyordum fakat birileri ile konuşmak da bana iyi gelecekti. Gerçekten de birileri ile konuşmak biraz kafamı dağıtmıştı.

İlişki aramak gibi bir niyetim yoktu. Zaten önceki ilişkimden kalan yaraları kapatmak için çok fazla enerji ve gözyaşı dökmüştüm. Bu site üzerinden insanlar ile konuşmak bana yetiyordu. Ancak aşkın kapıyı ne zaman çalacağı belli olmuyormuş. Bir gün karşıma hoş bir kadın profili çıktı ve konuşmaya başladık.

Konuşmak gerçekten bana iyi geliyordu ve bu kadınla konuşmak bana tüm sıkıntılarımı unutturuyordu. Bu kadının adı Melis’ti. Melis ile konuşmalarımız devam ettikçe ona yeni bir ilişkiden çıktığımı ve sıkıntılarımı açmaya başladım. Beni anlıyor ve samimi davranıyordu. İlk başta bu konuları açmak için çekinsem de Melis bana o kadar yakın gelmişti ki konuşmakta bir sorun görmedim. O da bana geçmişte yaşadığı ilişkilerinden bahsetti.

Daha sonraki günler konuşmalarımız iyice alevlendi ve buluşma kararı aldık. Uzun süredir, markete gitmek dışında evden çıkmıyordum ve ilk adımını atacak çocuk gibi hissediyordum. Bu günün yeni hayatıma ilk adımım olduğunu biliyordum. Melis ile buluştuk. Onunla geçirdiğim zaman boyunca, heyecanımı dizginlemeye çalışsam da eminim ki bunu çok başaramadım. O da heyecanlıydı. Arkadaşça bir görüşmeydi fakat ikimiz de bunun daha fazlası olduğunu biliyorduk.

Aşk Hikayeleri 20

Görüşmelerimiz sıklaştı. Artık hayatıma geri dönmüş ve sorumluluklarımı tekrar elime almıştım. Bunları yapabilmem için Melis bana destek olmuştu ve hala da desteği sürüyordu. Onu hayatımda kalıcı olarak istiyordum. En kötü zamanlarımın ortağı, hayatımın da ortağı olsun istiyordum. Fakat acele etmekten de çekiniyordum. Her şeyi berbat etmek ve onu kaybetmek korkusu içimi kaplıyordu.

Bir gün daha fazla dayanamayıp, önemli konular hakkında görüşmemiz gerektiğini söyledim ve buluşmaya çağırdım. Melis’i telaşlandırmış olacağım ki yanıma hızlı adımlarla geldiğini gördüm. Yanıma gelir gelmez, onunla ilişkimizi bir üst seviyeye çıkarmak ve daha samimi olmak istediğimi söyledim. Yüzündeki bir anlık şokun arkasından gülümseyerek kendisinin de aynı düşüncede olduğunu belirtti.

Güzel bir ilişki için ilk adımımızı atmıştık. Şu an gayet mutluyuz ve günlerimizi birlikte geçirmek bize güç veriyor. Melis’in hayatıma girdiği o talihli güne her gün şükrediyorum. Kötü zamanlarımda beni Melis ile tanıştıran Chatodam sitesine de şükranlarımı sunuyorum.

Chat ve sohbet sitesinde sizde gerçek aşkı bulabilir veya iyi bir sohbet edeceğiniz arkadaş çevresi edinebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir