Blog

Kendinden Yaşça Büyük Birine Aşık Olmak

Kendinden Yaşça Büyük Birine Aşık Olmak

Aşık olduğunuz insanın kriterlerini, özelliklerini genelde seçemezsiniz. Aşk seçilerek yaşanan bir duygu değildir. Bu durum ancak mantık ilişkilerinde geçerli olacaktır. Kendinden yaşça büyük birine aşık olmak gayet doğal bir durumdur. Öncelikle bunu sorun ya da problem olarak görmekten vazgeçmelisiniz. İnsanların olgunlukları, davranışları farklı evrilir. Sizde büyük olan birisi sizin yaşınızda gibi davranabilir. Bu durumda problem yaşamanız söz konusu olmayacaktır.

Kendinden 13 yaş büyük birine aşık olmak

Hayatınız sizin istekleriniz üzerine şekillenmeli. Eğer kendinizden 13 yaş büyük bir insanı kendinize uygun görüyorsanız ve ilişki içerisinde bir problem yoksa aşkınızı yaşayabilir ve yaşı problemleriniz içerisine almazsınız. İlişki içerisinde problem yaratacak çok daha önemli konular vardır. Yaş bu konular içerisindeki en basit ve çözülebilir olanıdır.

Kendinden yaşça büyük birine aşık olmak doğal bir durum. Kendinizi daha olgun hissediyorsanız ve yaşıtınız insanlar size uygun görünmüyorsa kendinizden 13 yaş büyük bir insan size uygun olabilir. Karşınızdaki insan sizin yaşınızda bir olgunluğa sahipse bu da geçerli bir durumdur.

Psikolojik bir probleminiz yoksa ve hayatınızdaki insan sizi mutlu ediyorsa ilişkinizi rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Hayat görüşünüz, idealleriniz ve birbirinize davranış şekliniz uygunsa ve mutluysanız yaş farkının bir değeri de önemi de olmayacaktır.

Yaşça büyük erkek sevgili Olur Mu?

Sevgiliniz sizi mutlu ediyor ve sevgi dolu bir ilişki içindeyseniz yaş farkı problem yaratmayacaktır. Kendinden yaşça büyük birine aşık olmak suç ya da yasak değildir. Toplumun size sunduğu tabuları bırakmalısınız. Erkek ya da kadının yaşı değil davranışı, hayat görüşü önemli konudur. Hayatınıza aldığınız insana aşıksanız ve size uygunsa ilişkiniz sorunsuz devam eder.

Yaşça büyük erkek sevgili de yaşça büyük kadın sevgili de hayatta karşımıza çıkabilir. Bu durumda karşımızdaki insan yaş ile ilgili bir problem içerisinde değilse ve yaş farkı sizi yormuyorsa ilişkinize devam edebilirsiniz. Ancak yaş farkı ilişki içerisinde sorun haline geldiyse ve gelecekte de sorun olmaya devam edecekse bu durumda yaş farkını sorun edebilirsiniz.

Erkeğin ilişkide küçük olması

Erkeğin ilişkide küçük olması durumu rastlanan bir durumdur. Aşık olduğunuz insanın özelliklerini seçmeniz çok da mümkün olmaz. Hislerinizle hareket etmeniz sonrası ilişkiye başlayabilirsiniz. Yaş, ilişki içerisinde problem yaratmıyorsa ve mutlu bir ilişki içerisindeyseniz yaş farkı göz ardı edilecektir. Ancak iki taraf için de sıkıntı yaratan yaş farkı durumu varsa bu durumda probleminizi çözmeniz gerekebilir.

İlişki içerisinde yaş farkı, sizi yoracak boyutlara geldiyse ilişkinizi değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Ancak hayatınıza aldığınız insanla mutlu bir ilişki içindeyseniz ve yaş konusunda bir problem yaşamıyorsanız ilişkide erkeğin küçük olması durumu sorun yaratmayacaktır.

Aşk ve ilişkilerin doğası zordur, aklınıza takılan pek çok konu olabilir önceki yazılarımızı okumanızı öneriyoruz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir