Blog

Hangi Burç Çok Konuşur?

Hangi Burç Çok Konuşur

Kimi burçlar, karakterleri gereği çok konuşur. Hangi burç çok konuşur soracak olursanız, aşağıda başı çeken burçları inceleyelim.

Çok Konuşan Burçlar

Hangi burç çok konuşur sorusunu, burçların sahip oldukları özelliklere bakarak cevaplayabiliriz. Burçlar taşıdıkları özellikleri, hayatlarının farklı yerlerinde farklı şekilde gösterebilirler.

Örneğin; zekâsı ile bilinen Kova burcunun, çocuklar hakkında zekâsı o kadar da işine yaramaz.

Hangi burç çok konuşur sorusunun cevabı şu üç burçtur: İkizler, Terazi ve Balık

Çok Konuşan İkizler

İkizler burcu, değişken özellikler göstermesi ile bilinir. Bu özelliklerini konuşmaları sırasında da fark edebilirsiniz. Bir konudan başka bir konuya hangi ara geçtiklerini ve o konu hakkında nasıl bu kadar çok konuşabildiklerini merak edebilirsiniz.

Bir yerde bir İkizler ile muhabbet ediyorsanız, bu konuyu muhabbet dışında onun anlatacaklarını dinleme görevi edinerek geçirebilirsiniz. İkizler burcu birisinin olduğu bir yerde, sessiz bir an yaşanmayacaktır. O yine konuşacak bir şey bulacaktır.

Çok Konuşan Terazi

Terazilerin sosyal yönleri çok güçlüdür. Yeni tanıştıkları birisi ile bile hızlıca kaynaşabilir ve bir bakmışsınız her şeyi konuşmaya başlamış. Ancak bu konuşmaların bir sonu olmadığı için bazen size fazla gelebilir.

Terazi burcunun anlatacakları bitmez. Buluştuğunuz andan itibaren, sanki anlatacaklarını sizle ayrılana kadar yetiştirmesi gerekiyormuş gibi bir görev bilinci ile konuşur. Sizin fazla bir şey söylemenize gerek yoktur. Orada bulunmanız bile sohbetin devam etmesi için yeterlidir.

Çok Konuşan Balık

Biliyoruz ki Balık burcu duygusallığı ile nam salmıştır. Bu duygusallıklarını dışarı aktarmak konusunda da herhangi bir sıkıntı görmezler. Aşk hayatlarından, yolda gördükleri üzücü bir durumdan, hislenebildikleri her şeyden size bahsedebilirler.

Yeni tanıştıkları biri ile Terazi kadar hızlı samimi olamasa da, samimi olduktan sonra Terazi ile yarışacak kadar çok şey paylaşabilmektedir. Onun paylaştıkları genel olarak duyguları ile alakalıdır. Onun birini sevmesi çok önemlidir. O birini sevmişse, bu durumda, bu konu konuşulacaktır.

Çok Konuşan Burç ile Arkadaşlık

Her ne kadar bahsetmiş olduğumuz burçların çok konuşmaları bazen sizi bunaltsa da bu burçlar sayesinde hiç canınız sıkılmaz. Konuşmak için konu aramak zorunda kalmazsınız. Onun konuları zaten hazırdır. Sizinle konuşmak için bekliyordur.

Hoş vakitler ve neşeli zamanlar geçirebildiğiniz bu insanlar biraz daha az konuşsalar belki sizin için daha iyi olur fakat konuşmak ve paylaşmak güzeldir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir