Blog

Arkadaşım Rüyasında Beni Sevgilimle Görmüş

Arkadaşım Rüyasında Beni Sevgilimle Görmüş

Arkadaşım rüyasında beni sevgilimle görmüş ne anlama geliyor diye merak ediyorsan rüyaların farklı farklı anlamları vardır. Sevgilinle nasıl ve nerede gördüğü çok şeyi değiştirir. Rüya yorumlarının ne kadar hassas ve önemli olduğundan bahsetmeye gerek yok. Rüyaların anlamı ne kadar doğru yorumlanırsa o kadar gerçek olma ihtimali vardır.

Mutlu Görmüş Ayrılacağımıza Mı İşaret?

Arkadaşım rüyasında beni sevgilimle görmüş ve mutluymuşuz dediğin zaman rüyaların tersi çıkar diyecek birisi mutlaka vardır. Sevgiliyle mutlu olarak girdiğin bir rüyanın tersi çıkmaz. Genel olarak rüyaların tersi çıkmaz. Bu konuda endişe etmene gerek yok.

Sevgilinle mutlu bir ilişkin varsa bu arkadaşının dikkatini çekmiş ve aklında kalmış olabilir. Genelde rüyada arkadaşlarımızı görmenin bir anlamı yoktur. Zaten çevremizde olan insanlar olduğu için yaşadığımız olaylar bilinçaltımıza yerleşir ve rüyalarımıza girebilir. Neden arkadaşım beni rüyasında sevgilimle görmüş sorunun cevabı birlikte zaman geçirmeniz olabilir.

Arkadaşım İlişkimi Kıskanıyor Mu?

Arkadaşın rüyasında sevgilinle seni görmüş ve rüya hakkında çok kötü yorumlar yapıyorsa dikkatli olmanda fayda var. Bazen doğru arkadaşlar seçemeyebiliriz. Bu insanlar ilişkilerimiz hakkında, yaptığımız işler hakkında sürekli kötü yorumlar yaparlar. Açıkça söyleyemedikleri şeyleri de rüya bahanesiyle söylerler.

Böyle durumlarda ciddiye almana gerek yok. Birinin gelip rüyamda sizi gördüm sonunda ayrılacaksınız demesi seni üzmesin. Bu yalnızca o kişinin kötü düşünceleri ile ilgili. Sen mutlu bir ilişki yaşadığın için elbette çevrende kıskanılabilirsin. Bu yüzden insanların kötü yorumlarına kulak asma.  Özellikle rüya konusunda yapılan kötü yorumlara hiç kulak asma.

Rüya anlamları aslında oldukça derindir. Rüya anlamlarının da falın da hayatımızda bir yeri olduğunu inkâr edemeyiz. Ancak her rüya yoruma açık değildir. Yani senin erkek arkadaşınla birinin rüyasına girmen yoruma açık bir rüya olmayabilir. Çünkü birlikte çok zaman geçirdiğimiz insanlar aklımızda kaldığı için rüyamıza girmesi oldukça normaldir.

Evlendiğimizi Görmüş Evlenecek Miyiz?

Rüyaların anlamları oldukça derindir aslında. Evlilik rüyalarının anlamı da özeldir. Rüyaların din ile yorumlandığını biliyoruz. Bu durumda evliliğin din konusunda özel bir eylem olduğunu da biliyoruz. Tüm dinler evliliğe sıcak bakıyor ve yuva kurmanın özel bir şey olduğunu söylüyor. İki insanın hayatını birleştirmesi oldukça özel bir duygu. Senin için de sevgilinle hayatını birleştirmen mutlaka özel bir his uyandıracak.

Arkadaşın rüyasında sevgilinle evlendiğinizi görüyorsa üzgünüm bu rüya arkadaşına ait olduğu için güzel anlamları da arkadaşın içindir. Rüyada düğün görmek, gelin görmek ya da damat görmek kişinin kısa süreli ama özel bir mutluluk yaşayacağını anlatır. Arkadaşının sizi görmesi sizin de o mutluluğa dahil olacağınız anlamına gelir.

Evlilik rüyalarını gören kişi mutlaka mutlu olur. Sen de o rüyada yer aldığın için arkadaşının mutluluğuna şahit olabilirsin.

Sevgilimle Kavga Ettiğimizi Gördüyse Ne Anlama Gelir?

Arkadaşın rüyasında seni ve sevgilini kavga ederken gördüyse bunun anlamı kötü değil. Endişelenmene gerek yok. Sevgilinle rüya yüzünden kavga etmezsiniz.

Arkadaşının rüyasında seni sevgilinle kavga ederken görmesinin sebebi muhtemelen birlikte çok zaman geçirmenizden kaynaklıdır. Sizi rüyasında gören arkadaşın gerçek hayatta da sizinle tanışıyor ve zaman geçiriyorsa aklında kalmış olabilirsiniz. Bu yüzden de rüyasına girmesi çok normal.

Eğer sizi rüyasında gören arkadaşın hiç gerçekte görmediyse bu sizinle zaman geçireceği anlamına gelir. Sizin kavga ettiğinizi görmesi aslında onunla muhabbet edeceğiniz anlamına gelir. Böyle bir rüya gören arkadaşınla kısa süre içinde görüşebilirsiniz. Görüştüğünüz zaman da muhabbetiniz bol olacaktır.

Bir önceki yazımızda bilimsel olarak aşık olmak adlı konuyu inceledik, ilginizi çekebilir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir