Blog

Oğlak Burcu Erkeği ile İlk Buluşma

Oğlak Burcu Erkeği ile İlk Buluşmadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz

Oğlak burcu erkeği Zodyak’ın zorlayıcı erkekleri arasındadır! Çok cıvık olmayan, ağırlığını hissettiren sorumluluk sahibi bir burç olarak onunla buluşmaya gitmeden bazı konulara dikkat etmeniz etkileyiciliğinizi arttıracak! Oğlak burcu erkeği ile ilk buluşma için size bazı önerilerimiz var!

Oğlak Burcu Erkeği ile İlk Buluşmadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Oğlak burcu erkeği ile ilk buluşma belki de sandığınızdan daha kolay geçebilir! Belli başlı kriterlere özen göstermelisiniz çünkü Oğlak burcu erkeği de birçok kritere ve kurala sahiptir. Kolayca elde edilmezler. Bilhassa genç bir Oğlak burcu ile buluşacaksanız kariyer ve iş hayatına fazlaca düşkün olduklarından aşka pek vakit ayıramayabileceklerini göz önüne almalısınız.

Oğlak burçlarını ilişkiye ikna etmek zor olabilir ancak iyi bir haberimiz var! Oğlak burçları ilişki kurduklarında bunu sürdürmeye meyillilerdir. Uzun süreli ilişkileri severler ve güvenilir erkeklerdir. Sorumluluklarının her zaman bilincindedirler.

Oğlak burcu ile görüşmeye gitmeden önce hemen etkilenmesi ve bunu açıkça göstermesini beklerseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Sizden oldukça hoşlansalar bile acele etmezler ve işleri ağırdan alırlar. Buluşma öncesinde onun sevdiği şeyler hakkında bilgi edinin. Bir Oğlak burcu erkeğini etkileyecekseniz öncelikle ne istediğini bilen, kararlı ve sabırlı bir kadın olduğunuzu onu gösterin.

Oğlak Burcu Erkeği ile İlk Buluşmada Ne Giymelisiniz?

Oğlak burcu erkeği ile ilk randevu için giyiminiz sade bir stili yansıtsın. Koyu renkleri daha çok seven Oğlak burçları, bu tonları daha çekici bulacaktır. Kısacası Oğlak burcu erkekleri şıkır şıkır, frapan, fazla dekolteli, renkli, simli giysileri sevmez. Ona daha güvenilir ve ağırbaşlı görünmek için bu tarzdan uzak durun.

Koyu renklerde sade bir kıyafet ile dikkatini daha çok çekeceğinize emin olabilirsiniz! Örneğin toprak tonları onun için çok caziptir! Seksi olmanıza gerek yok; sade, bakımlı ve temiz olun!

Oğlak Burcu Erkeği ile İlk Buluşmada Nerede Buluşmalısınız?

Oğlak erkeği ile ilk buluşmada dikkat edilecekler arasında mekan da bulunur. Oğlak erkeği size gideceğiniz yer konusunda fikrinizi sorduğunda özellikle kurumsal firmalarda çalışan kişilerin sıkça tercih ettikleri mekanlardan birini önerebilirsiniz. Bu onun ilgisini çeker çünkü Oğlak kariyere en meraklı olan burçtur! Kaç yaşında olursa olsun bir Oğlak erkeği kariyerinde daima ilerlemek için mücadele eder. Dolayısıyla ona iş hayatı ile bağlantılı olan bir yer önerin; hem böylece kendini çok daha rahat hissedecektir.

Ayrıca onu sakın bekletmeyin çünkü Oğlak burcu erkeği çok dakiktir. İlk görüşmeye geç kalmanız sizin hakkınızda olumsuz bir izlenim yaratacaktır. Tam vaktinde orda olmanız ona güven verecektir.

Oğlak Burcu Erkeği ile Nelerden Konuşmalısınız?

Oğlak burcu erkeği ile ilk buluşma için nelerden konuştuğunuz ve tavırlarınız da önem taşır. Oğlak burcu erkekleri ciddi görünseler de ve genelde gerçekten de oldukça ciddi olsalar bile mizahtan anlarlar! Yalnız dikkat etmeniz gereken nokta onların ince mizahtan hoşlanmalarıdır. Yani komiklik olsun diye konuşmayın sizden soğuyabilir. Kara mizah anlayışı da olan Oğlak burcu erkeklerinden birçok komedyen çıkar. Çok kırılgan ve alıngan bir yapıda olmaması sizin için bir rahatlık sağlayacaktır. Bu erkekler şakadan anlarlar; siz yeter ki zekanızı ince esprileriniz ile ona yansıtın! Pratik zekalı olmanız onun daha rahat hissetmesini sağlayacağı gibi sizinle keyifli vakit geçireceğini düşündürtür.

Oğlak Burcu Erkeğine İlk Buluşmada Nasıl Davranmalısınız?

Oğlak burcu erkeği ile ilk buluşma esnasında ciddiyetinizi fazla bozmayın; laubalilikten, fazla açık saçıklıktan, karmaşadan ve imalardan hoşlanmazlar. Oğlak burcu erkekleri açık ve nettirler. Dolayısıyla sizin de öyle olmanızı beklerler. Ciddiyeti seven erkekler oldukları için özellikle ilk buluşmada özel sorular yöneltmeyin ve sınırları aşmayın. Sohbet konularındaki mesafeniz bedensel olarak da var olsun. Çok yakın durmayın ve gevşemeyin. Fazla içki içip kendinizi dağıtmayın çünkü o böyle şeyler yapmaz! İçki içtiğinde bile belli bir ciddiyeti vardır.

Genelde kadınlar hoşlandıklarını çok belli etmezler ve ilk adımları erkekten beklerler. Oğlak erkeği açık ve net kadınlardan hoşlanır; yani ona ondan hoşlandığınızı söyleyebilirsiniz! Bu özellik Oğlak erkekleri için oldukça önemlidir. Niyetinizi belli edin, çekinmeyin!

İlişkiden beklentinizi söyleyebilirsiniz. Bu beklentiler ona uyabilir veya uymayabilir ancak sizin fikrinizi açıkça belirtmenize saygı duyar. Onunla akıl oyunları oynamayın, taktikler yapmayın. Bunlar bir kadında hiç hoşlanmayacağı özellikler arasındadır.

Oğlak burcu erkeğinin genel özelliklerini de merak ediyorsanız bir önceki yazımızı incelemeyi unutmayın.

Yorumlar

  1. İlk buluşma ne güzel şey hiç unutulmaz, hep sohbette anıları tazeler. Sevdigini, hissettigin şeyleri unutmazsin.❤️🐒

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir