Blog

Hangi Burç Aşk Burcudur? Aşk ve Burç Uyumu

Hangi Burç Aşk Burcudur

Hangi burç aşk burcudur diye merak ediyorsanız, aslında her burç aşk burcudur. Kimi burçlar için aşk daha önemli olsa da aşık olacağı insan karşısına çıktığı zaman her burcun mensubu aşık olabilir.

Aşk ve Burç Uyumu

Aşık olduğunuz kişi ile burcunuzun uyumu, anlaşmanız konusunda da önemlidir. Burçlarınız genel olarak karakteristik özelliklerinizi yansıttığı için, burç uyumunuz, bir bakıma karakter uyumunuzdur.

Örneğin; kova ile aslan burçlarının özellikleri birbirine benzese de, bu burçların ilişkileri genel olarak uzun sürmez. Çünkü benmerkezci kova burcu bunu ilişkisinde de isteyecektir. Ancak Aslan burcu buna imkân vermeyecektir. Bu durumda burçların karakterlerinden taviz vermeleri gerçekleşmezse, ne yazık ki ilişki bitecektir.

Ya da bir Koç ile Akrep bir araya gelirse bu durumda aradaki çekim ne kadar fazla ise o kadar kavga gürültü de eksik olmayacaktır. Bu iki dominant burç bir araya geldiğinde kimin baskın olacağı bir türlü belirlenemez.

Bu örneğin dışında, uyumla ilişki yürütebilecek burçlar da vardır. Bunlardan bir çifti Başak ve Terazidir. Duygusaldan daha çok mantıksal olarak uyum gösteren bu iki burç, ideal ilişkiyi yakalayabilir.

Burçlar Arası Anlaşma

Hangi burç aşk burcudur konusuna bağlı olarak kimi burçlar kendi aralarında anlaşamazlar. Bu burçların anlaşamama sebebi gösterdikleri karakterdir. Kimi burçlar uyum içinde geçinebilirken, kimileri, her ne kadar ateşli bir ilişki olsa da, çok fazla kavga ederler ve çoğu konuda uyum gösteremezler.

Uyumsuz burçların uyum gösterebildiği durumlar vardır. Mesela; bu burçların, cinsel hayatları çok iyi olabilir. Ancak geri kalan zamanda birbirlerini idare edemiyor ve birbirlerine katlanamıyorlarsa bu burçlar uyumsuzdur.

Uyumlu burçlar, çoğu konuda birbirlerini tatmin eden, iyi geçinerek, birbirlerinin hayatına pozitif etki yaratan burçlardır. Bu burçların ilişkileri çok ateşli olmasa dahi daha mutlu bir ilişki yaşamalarını sağlayacaktır. Karakter özellikleri birbirine destek olacak ve bu sayede daha mutlu bir hayat yaşayacaklardır.

Uyuşmayan Burçlar Anlaşamaz mı?

Sizin için hangi burç aşk burcudur farklılık gösterebilir. Burcunuzun özellikleri dışında taşımış olduğunuz özellikler sayesinde, tam zıt olan burcunuz ile uyum içerisinde bir ilişki yaşamanız da mümkündür.

Burçların uyumu, kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz konu ise genel olarak burçlar arası ilişkilerin ne şekilde olabileceği üzerinedir.

Sizin ile uyumlu olmayan bir burç ile de uyum içinde ilişki yaşayabilirsiniz. Bu sizin birbirinize tanıdığınız hoşgörüye bağlıdır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir