Blog

İlk Kez Tanıştığınız Bir Erkeğe Nasıl Davranmalısınız?

İlk tanışmalar her ilişkide her zaman önem taşır. Karşı tarafında sizin hakkınızdaki ilk izlenimleri, size sonrasında sergileyeceği tavırlar açısından büyük önem taşımaktadır. İlk tanışmalarda taraflar genellikle gergin olur ve bu da çiftlerin kuracağı iletişimi etkiler. Buluşmaya gittiğiniz zaman öncelikle gerginliğinizi üzerinizden atıp, karşınızdakinin sadece bir insan olduğunu aklınızdan çıkartmayın.

İlk Tanışmadan Bütün Kartlarınızı Açmayın

İlk buluşma ilişkinizin devamı için büyük rol oynamaktadır. İlk tanıştığınız bir erkeğe nasıl davranmalısınız konusunda size vereceğimiz ilk öneri, kartlarınızın tümünü açmayı tercih etmemelisiniz. Eğer partnerinizle chat odası aracılığıyla tanıştıysanız, öncesine dayalı bir muhabbetiniz var demektir. Buluşmada daha önce konuştuğunuz konular üzerinden ilerleyebilir ve bunları daha geniş çaplı tartışabilirsiniz. Fakat arkadaşınızın sizi zaman içerisinde keşfetmesine izin verin. Erkek arkadaşınızın sizi zaman içerisinde keşfetmeye çalışması, onun size olan ilgisini artmasını sağlayabilir.

Gülümsemeyi Unutmayın

İletişim kurarken cümlelerinizi doğru seçmeniz karşı tarafı etkilemeniz açısından önemli noktalardan birisidir. Bununla birlikte ilk kez tanıştığınız bir erkeğe nasıl davranmalısınız konusunda söyleyebileceğimiz önem taşıyan bir başka noktada güler yüzlü olmanızdır. Gülümseyerek konuşmanız karşı tarafa pozitif enerji vermenizi ve daha yüksek enerjili sohbet etmenize ortam hazırlayacaktır.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta, ilk buluşmada kıyafetinize önem göstermeniz. Kılık kıyafet bir yerde karşınızdaki insana kendisini değerli de hissettirmektedir. Bu nedenle sizi ilk gördüğünde ne giydiğinize dikkat edecektir. Bunları uyguladığınız takdirde, buluştuğunuz erkeğin karşısında bir adım öne geçmiş olacaksınız.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir