Blog

İlk Kez Tanıştığınız Bir Kadına Nasıl Davranmalısınız?

İlk buluşmalar bir kadın için her zaman unutulmaz olur. Bunu iyi bir buluşma olarak hatırlaması ya da sizi kötü hatırlaması, tamamen sizin elinizdedir. Elbette her erkek, buluştuğu kadının hafızasında iyi kalmayı tercih etmektedir. Bunun için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. İlk kez tanıştığınız bir kadına nasıl davranmalısınız sorusunun cevabını bildiğiniz takdirde, sizin için her şey daha kolay ilerleyecektir.

Özgüvenli Olmaya Dikkat Edin

Partnerinizle bir chat odasında tanıştınız ve sohbet esnasında her şey çok güzel ilerledi. İlk buluşma için sözleştiniz, buluşma sırasında da her şeyin güzel ilerlemesi için, ilk kez tanıştığınız bir kadına nasıl davranmalısınız sorusuna cevap aramalısınız. İlk dikkat etmeniz gereken şeylerden birisi, özgüvenli olmasınız bile karşı tarafa kendinizi özgüvensiz göstermemelisiniz. Bu ilk tanışmalarda kadınların en çok dikkat ettiği noktalardan birisidir.

Bir diğeri ise nasıl göründüğünüze ve koktuğunuza önem vermelisiniz. Şık bir kıyafet ve kendinize özen gösterdiğinizi belli etmeniz, karşı tarafı mutlaka etkileyecektir.

Sürekli Kendinizden Konuşmayın

Sohbete başladıktan sonra birçok şey kendiliğinden ilerleyecektir. Fakat yine de arada ipleri elinize almanız gerekir. Konuşma sırasında tanıştığınız kişiyi dinlemeyi ihmal etmeyin ve onun da kendisinden bahsetmesine fırsat verin. Hatta sizin onunla alakalı soracağınız sorular daha çok hoşuna gidecektir. Sohbet esnasında ara sıra karşı tarafı güldürmeniz sizi onun gözünde bir adım öne taşıyacaktır. Ara sıra iltifat etmeniz, flörtünüzü kendisine iyi hissettirecektir.

Eğer ilk tanışmada her şeyin güzel ilerlemesini istiyorsanız, izleyeceğiniz bu adımlar size yardımcı olacaktır ve güzel sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Yorumlar

  1. Yazınıza bayıldım, kesinlikle haklısınız abartılı derecede sürekli kendinden konuşan erkeklerden nefret ediyorum resmen. Çok hoşlanmış olsam bile bu tavrı beni soğutuyor maalesef. 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir