Blog

İlk Buluşmada Ne Giyilir Erkek – İlk Randevu

İlk Buluşmada Erkekler Nasıl Giyinmeli?

İlk buluşmada genelde kadınların ne giyeceği çok tartışılır, konuşulur. Aslında erkekler de en az kadınlar kadar gerginleşebilir ve giyimleri konusunda endişelenebilirler. Tabiki onlar da bizim gibi ilk buluşmada etkilendikleri kişide hoş bir izlenim bırakmak izlerler. Peki, ilk buluşmada ne giyilir erkek için önerilerimiz neler?

İlk Buluşmada Erkekler Nasıl Giyinmeli?

İlk buluşmada erkekler ne giymeli? ; erkekler ilk kez bir kadınla buluşurken öncelikle sizi rahat gösterecek kıyafetleri tercih etmenizi öneriyoruz. Rahat derken tabi bundan salaş, umursamaz bir giyim tarzı anlaşılmasın. Gereğinden fazla resmi olmayın! Demek istediğimiz tam da bu! İlk buluşma için çok resmi giyinen erkekler biraz da stresli ve özgüvensiz bir hava yayarlar. Bu da erkeklerin en son istediği şeydir ve kadınlara durum pek de çekici gelmez.

Kendinizin de rahat hissedeceği bir kombin yapmaya özen gösterin. Takım elbiseler, smokinler ilk buluşma için pek de iyi bir fikir olmayacaktır. Tabiki ilişkinizin daha sonraki zamanlarında özel gün ve davetlerde takım elbise giymeyi tercih edebilirsiniz.

İlk Buluşmada Erkekler Hangi Kıyafetleri Tercih Etmeliler?

İlk buluşmada ne giyilir erkek için en güzel seçimlerden biri sportif ceketlerdir. Hem özenli hem de havalı dururlar. Her erkeğin dolabında bulunması gereken bir parçadır.

Sportif ceketleri, gömlek ve kazaklar ile çok şık biçimde kombinleyebilirsiniz. Dolabınızda olsun olmasın kendinize en az bir tane sportif ceket satın alın. Tarzınızla etkileyici, duruşunuzla güvenli ve rahat görüneceksiniz. İlk buluşmada kadınların üzerinde bırakmanız gereken izlenim de tam olarak budur.

İlk Buluşmada Erkekler Deri Giymeli mi?

İlk randevuda erkekler ne giymeli? ; erkekler ilk kez buluşacakları bir kadın için kesinlikle deri kıyafetleri tercih edebilirler. İlişkinin ister başında olun isterseniz daha sonraki aşamalarında; deri kıyafetler giymeniz sizin için her zaman artı puandır.

Deri ürünler erkeklere klas bir hava katar. Bunların erkeğe iddialı bir duruş kazandırdığını da söyleyebiliriz. Kış ve sonbahar ayları için ideal bir tarz olsa da ince modellerini bahar da giymeniz mümkündür.

İlk Buluşmada Erkekler için En Uygun Kıyafetler Hangileri?

İlk buluşmada ne giyilir erkek için en uygun stillerden bahsetmeye devam edelim. Bir erkeğe en çok yakılan ürünler arasında gömlekler de bulunur! Gömleğin en büyük avantajlarından biri de her mevsim kurtarıcı olmasıdır. Yazın da giyebilirsiniz kışın da birçok kıyafetle kombinleyebilirsiniz!

Mont, yelek, ceket ve hırka ile şık bir gömleği kombinleyin! İlk buluşmada karşınızdaki kadını etkilemek için iyi bir seçim yapmış olacaksınız. Hava serinse oduncu gömlekleri hem sıcak tutar hem de şık bir tarz yaratır. Bakımlı ve seksi görünmek için oduncu gömleği ile de ilk buluşmaya gitmeye karar verebilirsiniz.

Peki ya atkılar? Son zamanlarda birçok erkeğin atkı kullandığını görebilirsiniz. Erkekleri klas ve şık gösteren parçalardan biri de atkıdır. Hava soğuk olduğunda atkı takmaktan çekinmeyin; bunlar erkeklere cool bir hava katıyor. Tabii rastgele seçimlerden uzak durmanız önemlidir. Montunuz ve ceketinizde uyumlu bir tercihte bulunun! Atkıyı salık ve dökümlü olarak kullanabilir ya da boynunuza dolayabilirsiniz.

İlk Buluşmada Erkekler Ne Giymemelidir?

Etkileyici, tarz ve farklı olmakla rüküş, komik ve uygunsuz olmak arasında ince bir çizgi var. Yani farklı görünmek isterken kendinizi zor duruma düşürmeyin! Kısacası çok uç noktalara gitmek sizin için artı yerine eksi puan yazdırabilir!

İlk kez buluşacağınız kadının tarzını ve stilini bilmek bazı tercihleriniz için size tabiki yardımcı olacaktır. Pek tanımadığınız ve stili hakkında bilgi sahibi olmadığınız bir kadınla buluşacaksanız uç tercihlerde bulunmamanızı öneriyoruz.

Uç tercihlerden ve sınırları zorlamaktan kastımızı biraz açalım. Örneğin yırtık pantolonlar, çok farklı renkleri ve tarzları kombin etmek, aşırı göz alıcı renklerde kıyafetleri giymek, zincirli aksesuarlar uzak durmanız gerekenler arasındadır.

İlk buluşmada kıyafetiniz içinde kendinizi en iyi biçimde ifade edebilin. Rahat olmadığınız bir tercihte bulunmayın. Samimi ve mütevazi olmak size olumlu dönecektir. Kendiniz olabildiğiniz sürece daha rahat ifadeler kullanabilirsiniz; bu da karşınızdaki kadın için çekici bir unsurdur.

Erkekler ilk buluşmada kendilerine yakışan giysileri doğru seçmelidirler. Bu daha emin ve şık gözükmelerini sağlar. Hareket ve konuşmalarınızla da şık giyim tarzınızı en iyi biçimde tamamlayabilirsiniz!

Erkekler ilk buluşmada neler giymeli sorunsalını çözdüğümüze göre bir önceki başlığımız olan İlk Buluşmada Karşı Tarafı Tanımak İçin Nasıl Sorular Sormalısınız yazımızı incelemenizi öneriyoruz.

Yorumlar

  1. Eşofmanla gelmesinde ne yaparsa yapsın hiç hoşlanmam öyle yataktan uyanıp gelmiş gibi ne o öyle. ☹️ Az ozenmeli insan kendiyle, giyinmeli, kokular sürmeli.

  2. Ahaha çok güldüm ilk yoruma o kadar haklısınız ki Sena hanım ama maalesef bir çok erkek için bakımlı olmak sadece kadına özgü birşey.🤷

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir