Blog

Sevgilimle İlgili Whatsapp Durumu

14 Şubat’ta Nasıl Bir Durum Yapabilirim

Sevgilimle ilgili Whatsapp durumu yapmam ilgisini çeker mi diye düşünüyorsan doğru düşünüyor olabilirsin. İnternetin hayatınıza girmesinden sonra ilişkilerin sevgi gösterme şekli de bayağı değişti diyebiliriz. Sevgilimle ilgili Whatsapp durumu ne olabilir diye düşündüren bir ilişki var hayatınızda. Her şey ne kadar değişiyor zamanla değil mi?

Sevgilimle ilgili Whatsapp durumu yapmak istiyorum diyorsanız size önerilerim var. Böyle bir durum yapmanız elbette sevgilinizin hoşuna gider ama özlü sözler ya da aşk sözleri sayfalarından almanızı önermiyorum.

Durumunuzda sevgilinize özel sözler ya da fotoğraflar koyabilirsiniz. Whatsapp durumlarına artık fotoğraf ve video da atıldığı için bol bol seçeneğiniz var. Sevgilinizde yaşadığınız birçok an için durum yapabilirsiniz. Bu durumlar sevgilinizin de hoşuna gidecektir.

Özel Günlerde Nasıl Durumlar Atabilirim?

Özel günlerde her sevgili hatırlanmak ister. Söz konusu kadınlar olduğunda ise daha çok hatırlanmak isterler. Sevgililer gününde, kadınlar gününde, anneler gününde ya da babalar gününde sevgilinize özel durumlar paylaşabilirsiniz.

Sevgiliniz ile sevdiğiniz bir fotoğrafınız varsa bunu paylaşıp altına ona kendini iyi hissettirecek şeyler yazabilirsiniz. Yazdığınız cümleler özel olmalı. Sıradan aşk cümleleri ile geçiştirme yaparsanız karşı tarafın hoşuna gitmeyebilir. Onun özel olduğunu hissedeceği birkaç cümle yeterli olacaktır.

Doğum Gününde Nasıl Bir Durum Yapabilirim?

Sevgilinizi doğum gününde hatırlamanız ona kendini oldukça iyi hissettirir. Doğum günleri herkes için özeldir. Doğduğunuz gün için mutlu olan insanlar görmek size kendinizi özel hissettirir. Bu durumda sevgiliniz için özel hissedeceği şeyler yapmalısınız.

Tabi ki baş başa özel anlar paylaşırsınız ancak ilişkinizi daha önemli kılmak ve herkesle paylaşmak istiyorsanız bir durum da atabilirsiniz. Attığınız durum klasik olmamalı. Doğum günlerinden atılan fotoğraflar ve söylenen sözler özenle seçilmiş olmalı.

Sevgilinizin en özel günlerinden biri olan doğum gününde bir çocukluk ya da bebeklik fotoğrafı bulup kendi bebeklik resminiz ile birleştirerek paylaşım yapabilirsiniz. Burada yazacağınız söz sizin yaratıcılığınıza kalmış. İster esprili bir söz ister romantik bir söz yazın. İkisi de sevgilinizi mutlu edecektir.

Sevgiliniz için daha anlamlı bir durum atmak istiyorsanız doğduğu günün takvim yaprağından bir kare paylaşabilirsiniz. O günün takvimlerine arşivden ulaşabilir ve o sürede olan güzel olayları bulabilirsiniz. Bu güzel olayları paylaşarak da ‘dünyaya güzellik getirdin’ gibi cümleler kurabilirsiniz.

14 Şubat’ta Nasıl Bir Durum Yapabilirim?

Sevgililer gününü ilk olarak birlikte güzel şekilde geçirmeniz gerekiyor. Sadece sosyal medya hesapları ya da Whatsapp üzerinden sevginizi gösteremezsiniz. Bu mecralarda ilişkinizle ilgili paylaşım yapıyor olmanız onu sevdiğiniz ve herkese göstermek istediğiniz anlamına gelir.

Başkalarına sevgimizi göstereceğiz derken birbirinizi ihmal etmeyin. Sevgiliniz ile özel bir 14 Şubat geçirmeye çalışın. Sevgiliniz ile güzel bir tatil turu yapabilir ya da başka bir şehirde romantik bir butik otelde kalabilirsiniz. Gemi oteller de 14 Şubat için harika bir seçenek olabilir. 14 Şubatta sevgilinizle ne yapacağınıza karar verdikten sonra durum kısmı kolaydır. Sevgiliniz ile geçirdiğiniz tatilde çok güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Biriktirdiğiniz güzel anıla ilişkilerinizi daha canlı tutar. Bu anıları hatırlamak yüzünüzde bir tebessüm oluşturur. Bu yüzden sevgiliniz ile güzel vakit geçirmeye özen gösterin. Sevgiliniz ile güzel vakitler geçirdikçe güzel fotoğraflarınız olur ve hatırlamaya değer özel anlara beraber şahit olursunuz.

Bunun için ilişkinizin üzerinden zaman geçmesi gerekiyor. Zamanla yaşadığınız her şey size daha anlamlı gelir ve paylaşmaya değer görürsünüz. Uzun bir ilişkiniz varsa 14 Şubatta yaşadığınız en güzel anılardan bir kare paylaşabilirsiniz.

Aşk konusunda aklınıza takılan her soruya cevap bulabildiğiniz aşk rehberi kategorimizi inceleyerek ilişkinizi güçlendirebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Elbette güzel bir şey olur. Bu gibi jestler insanın çok hoşuna gider. WhatsApp durumu bile olsa jest sonuçta.🏵️🏵️🏵️🙏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir