Blog

Aşk Hikayesi 18 ChatOdam’da Aşık Oldum

aşk hikayesi

Ahmet ile uzun süredir güzel bir ilişki yaşıyoruz. Ahmet’i tanımam, tesadüfler üzerine gelişti. Chatodam sitesinde profillere bakarken bir yüz bana tanıdık geldi. Bu yüzü bir yerden hatırlıyor fakat kim olduğunu çıkaramıyordum. Daha sonrasında muhabbet etmeye başladık.

Ahmet’e onu nereden tanıdığımı sormak istiyordum fakat bu sorunun abesliği yüzünden bir türlü bunu yapamıyordum. Nereden tanıyor olabilirdim ki? Bir sohbet sitesinde karşıma çıkmış birisinden daha fazlası değildi. Fakat yanılıyorum. Ahmet çok daha fazlasıydı. Ahmet benim hayatımın aşkıydı. Bunu o zaman fark edememiştim.

Ahmet ile konuşmalarımız gecelerce sürdü. Fırsat buldukça birbirimize yazıyor ve kimi zaman da birbirimizi arayarak hoş sohbetler ediyorduk. Beni çok güldürüyordu. Sanki beni tanıyormuş ve her şeyimi biliyormuş gibi hissediyordum. Ama beni nereden tanıyacaktı ki.

Bir gün Ahmet’ten mesaj geldi. Üzerimdekilerin bana çok yakıştığını ve muhteşem göründüğümü söylüyordu. Bunu rastgele yapılmış bir iltifat olarak aldım ve Ahmet’e teşekkürlerimi ilettim. Daha sonraki günler, Ahmet bu iltifatlarına devam etti. Her gün olması, artık alıştığım bir durum olmaya başlamıştı.

İlerleyen günlerde Ahmet kıyafetlerim üzerinden tahmin yapıyor ve bu tahminleri doğru çıkıyordu. Şüphelenmeye başlamıştım. Acaba beni takip mi ediyordu? Böyle bir şey olamazdı fakat daha dikkatli olacaktım. Suratını görsem tanır mıydım bilmiyorum ama sesini duysam tanırdım. Ahmet ile buluşmak istedim. O da kabul etti.

Bir kafede oturduk ve saatlerce muhabbet ettik. Ahmet beni güldürmeye devam ediyordu. Nasıl bu kadar eğlenceli birisi olabilirdi bilmiyorum. Daha önce hiç bu kadar eğlenmemiştim. Bunca zaman neredeydin acaba diye düşündüm.

Aşk Hikayesi 18

Ertesi güne çok mutlu bir şekilde uyandım ve kahvaltı ayarlamak için mutfağa gittim. Yumurtaların bitmiş olduğunu görünce, markete gitmek için hazırlandım. Markete giderek alışverişimi yaptım ve eve dönerken Ahmet ile karşılaştım. Benimle birlikte evime kadar yürüdü. Daha sonrasında ben apartmana girerken kapıyı tuttu ve arkamdan o da girdi. Ben onu davet etmemiş olmama rağmen nasıl böyle bir cesaret gösterdiğine şaşırmıştım.

Merdivenleri benim arkamdan yavaş yavaş o da çıkıyordu. Evimin önüne gelince şüphe içerisinde durdum ve anahtarı, anahtar deliğine yerleştirdim. Ahmet yanımdan geçip üst kata doğru yürümeye başladı. Evin burada olduğunu söyledim. Ahmet de bildiğini fakat kendi evine gitmesi gerektiğini söyleyerek yukarı çıktı. Şaşkınlıktan dilimi yutacaktım. Bunca zaman boyunca tahminlerini beni görerek yapmış ve bana hiçbir şey söylememişti.

Telefonla arayarak evime gelmesi gerektiğini, konuşmamız gereken şeyler olduğunu söyledim. Geldi ve ben ona bunu nasıl yapabildiğini kızgın bir şekilde sordum. O da bana, her gün yanından geçip gittiğimi ve ona hiçbir zaman dikkat etmediğimi söyledi. Onu fark etmem için beklemiş. Tesadüfen de olsa er geç Ahmet’i fark ettim ve şu an güzel bir ilişki yaşıyoruz. Burnumun ucundaki aşkı bana gösteren Chatodam’a teşekkür ederim.

Belki sizde bugün yeni biriyle tanışabilirsiniz, hayatınızda ki gerçek kısmeti, sevdiğinizi bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Chat buraya tıklayarak sohbet etmeye başlamak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir