Blog

Hangi Burç Asla Özür Dilemez

Hatalarını kabul edip, kolaylıkla özür dileyen burçlar bulunduğu gibi hatalarını kabul etmeyen ya da hata yaptığının bile farkında olmayan ve özür dilemeyen burçlar da vardır. Gelin hangi burç asla özür dilemez inceleyelim.

Özür Dilemeyen Burçlar

Burçların karakteristik özellikleri, hatalarını kabul etmelerini de etkiler. Örneğin, inatçı bir burca sahip birisi kolay kolay özür dilemeyecektir. Pekiyi, hangi burç asla özür dilemez?

Aslan burçları, özür dilemeyi genel olarak gururlarına yediremez ve bunu çok nadir yaparlar. Eğer sizden özür dileyen bir Aslan burcu varsa bilin ki size çok değer veriyordur.

İkizler burcu da özür dilemeyi pek adet edinmiş burçlardan değildir. Bu burçlar kendilerini önemsedikleri ve hata yapabileceklerini düşündükleri için özre ihtiyaç duymazlar. Bir İkizler burcu mensubuna özür beklediğinizi söylediğinizde kırıldığınız şeyin saçma olduğu cevabını alabilirsiniz.

Akrep burcu ise genelde hata yapmaz. Bir hata varsa, siz yapmışsınızdır. Bunu dışarıda başkalarında aramaya gerek yoktur. Ondan özür bekliyorsanız, asıl özür dilemesi gereken sizsinizdir.

Kova burçları da hata yaptıklarını kolay kolay kabul etmeyen insanlardır. Ortada bir hata varsa, bu ondan kaynaklı değildir. Belki sizden de kaynaklı değildir. Kimden kaynaklı olursa olsun, Kova’dan kaynaklı değildir.

Başak burcundan da özür bekliyorsanız, bu beklentiniz boşa çıkabilir. Başaklar genel olarak hayatlarında mükemmeli aradıkları için, işlerini de mükemmel yaptıklarını düşünür. Bir sorun varsa orada Başak yoktur.

Özür Dilemesini Bilen Burçlar

Bu burçlar hatalarını kabul ederek, özür dilemesini biliyorlar. Kimi zaman bunu kırgınlığın uzamaması için haklı olsalar dahi yapıyorlar. Bu burçların insani ve duygusal yanları biraz daha yüksektir.

Balık burcu insanları genel olarak kalp kırmasalar dahi, bir şekilde birinin kırıldığını hissederlerse, kolaylıkla gönlünü almak için özür dileyebiliyorlar.

Yengeç burcu genel olarak çevresi ile samimi ilişkiler kurduğu için özür dilemek onun için sorun olmuyor.

Boğa burcu da samimiyete önem vermesinden dolayı kırdığını düşündüğü ya da elinde olmadan kırılmış insanlardan özür dilemesini bilir.

Bazı Burçlar Neden Özür Dilemez?

Hangi burç asla özür dilemez sorusunun cevabını vermeye çalıştık. Bu burçların özür dilememe sebepleri sahip oldukları özelliklerdir.

Özür diledikleri zaman, kendilerinden kaybedeceklerini ve taviz vereceklerini düşünürler. Bu, zaten onların oldukları kişinin bir parçasıdır. Sizi kırmak ya da üzmek için yaptıkları bir şey değil, karakterlerinden dolayı yapamadıkları bir şeydir.

Her burç eğer kolaylıkla özür diliyor olsaydı, özür dilemenin anlamı çok daha farklı olurdu.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir