Blog

Chatodam’da Aradığınız Aşkı Bulmak

Henüz aradığı aşkı bulamayan, arkadaşlar arasında “sap” olarak tabir edilen, çiftlerin yanında eklenti olan, onlar mekânda öpüşüp koklaşırken yemek yiyerek duvar izleyen sayın yalnız arkadaşlarım aramıza hoş geldiniz. Bu durumu yaşamayan hiç kimse yoktur diye tahmin ediyorum. Bu durum artık canınıza tak ettiyse sizde Chatodam’da aradığınız aşkı bulabilirsiniz diye umuyorum.

Yol tarifi

Umutlarınızı ve kendinize güveninizi alıp, oturuyorsunuz internetin başına. Oluyorsunuz kayıt Chatodam’a. Sonra size uygun kişilerle konuşmaya başlayabilirsiniz. Chatodam’ın en büyük avantajı ise çok güvenli bir yer olmasıdır. Aklınızdaki kuşkuları, tedirginlikleri bir kenara bırakıp rahat rahat chat yapabilirsiniz.

Her tarza, fikre uygun bir yer mi?

Evet, uygun bir yerdir. İster ateist olun, ister aşırı dindar olun, ister çok açık giyinin ya da isterseniz türbanlı olun hiç fark etmez. Herkes Chatodam’da aradığı aşkı bulabilir. Burada önemli olan inançlarınız, siyasi görüşünüz ya da giyim tarzınız değildir. İnsan olmanız yeterlidir. İnsan derken nefes alsın yetercilerden bahsetmiyoruz tabi ki de.

Yok ya ben bu aşkı bulamayacağım galiba!

Bulursunuz efendim neden bulamayacakmışsınız. Ne demiştik umutlarınızı alıp oturuyorsunuz internetin başına. Kimler kimler sevgili yaptı da şoklardan şoklara girmediniz mi hiç? Bu da mı sevgili yapmış ya yok artık diye ağzınız açık 3 gün dolaşmadınız mı hiç? Yani kısaca siz de aşkı bulabilirsiniz. Hem de oturduğunuz yerden.  Chatodam’a üye olan birçok insan mevcuttur. İçlerinden biriyle eminim ki uyumlu olacaksınızdır. Kibar, saygılı, dürüst, net olursanız karşınıza da böyle insanların denk gelme ihtimali çok yüksektir.

Benim de artık bir sevgilim var.

Patlasın havai fişekler sizin için. Tebrikler, oldu işte size uyumlu birini buldunuz. Asıl olay şimdi başlıyor. Zaten sevgilim var artık diyerek kendinizi salmak yok. Yoksa sizi Chatodam bile kurtaramaz. Bakımlı olmayı asla bırakmayınız. Sürekli oyun oynayacaksanız, gri eşofman altını giyip bıçağın ucuyla, oyun oynayan sevgilinize içinizden zıkkım ye diyerek elma uzatacaksanız eğer lütfen sevgili olmayı aklınızdan geçirmeyiniz. Başkalarının kısmetini çalıp, sonra da onu bir kenara fırlatmayınız.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir