Blog

Romantik Yaz Aktiviteleri

Romantik olan insan sayısı ne kadar fazlaysa, romantik olmayan insan sayısı da o kadar fazla. Bizimkisi romantik değil ormantik tarzında espriler bile sıkça yapılır.

Romantik olmayanları bile romantik olmaya yakınlaştıracak romantik yaz aktiviteleri

Yaz mevsimi deyince insanın aklına deniz, kum güneş üçlüsünün yanında dondurma, sıcaklardan bunalma, klimalı yer arama eziyeti ve tabi ki yaz aşkları akla gelebilir. Eğer mevcut bir sevgiliniz var ise; yapacağınız çok da çeşitli romantik yaz aktiviteleriniz var demektir. Yoksa da birazdan olacak. Tabi ki en başta akla gelen tatile gitmek. Yurtiçi olabileceği gibi yurtdışına da tatile gidebilirsiniz. İkisine de gidemiyoruz paramız yok diyorsanız da kapın çadırları kampa gidiyoruz. Yurtiçi tatillerinde genellikle Akdeniz ve Ege tercih edilmektedir. Sabah bir kahvaltı, sonra denize gitmek, aman güneş kreminizi unutmayın, su oyunları, akşam yemeği ve ardından başlasın gece hayatı. Gece hayatı dediysem de sevgiliniz var, hemen başka hayallere kapılmayın. Gece kumsalda içmeler, dans etmeler ilişkinize de çok iyi gelecektir eminim. Bana kamp her zaman daha romantik gelir. Yıldızlar, karanlık, güzel bir müzik ve yanında şarap eşliğinde harika bir romantik yaz aktivitesi olabilir.

Sevgilim deniz sevmiyor yok mu başka aktivite?

Olmaz mı? Tabi ki var. Herkes deniz, kum, güneş sevmek zorunda değil elbette. Özellikle açık tenli insanlar güneşlenmekten nefret ederler. Tabiri caizse kızarmış tavuğa döndükleri için. Eğer para durumunuzda bir sıkıntı yoksa sizi şöyle yurtdışına alalım.  Yahu yok yok paramız yok ne demek yurtdışı derseniz de sizi Karadeniz’e alalım. Mis gibi yağan yağmurlar, püfür püfür esen rüzgâr ile harika bir tatil geçirebilirsiniz. Bunların dışında balkon keyfini atlarsak ayıp etmiş oluruz. Balkonda içilen biranın, dinlenilen şarkının hele ki sevgiliniz de yanınızdaysa tadı bir başka olur. Tabi sivrisinek kovucu almadıysanız pek romantik geçeceğini sanmıyorum gecenizin. Unutmamamız gereken en önemli konu ise romantik aktiviteler için yazı, kışı, baharı beklememenizdir. Sevdiğiniz yanınızdaysa her an, her koşulda romantik aktiviteler bulabilirisiniz. Bunu her zaman dikkate alınız.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir