Blog

Aşkta Şans Getiren Taşlar – Taşların Anlamı Nedir?

Aşkta Şans Getiren Taşlar

Taşlar enerji vermesi özelliğiyle dünyanın pek çok ülkesinde terapiler için kullanılıyor. Taşlar evrenin bir parçasıdır ve taşıdığınız özel taşlara anlam katabilirsiniz. Aşkınıza ve hayatınıza anlam getirecek ve şans verecek taşları bulabilirsiniz. Böylece aşkınıza daha çok mutluluk katarsınız. Enerjinizi, aşkınızı daha çok ortaya çıkaran taşlarla aşkınızı daha coşkulu yaşayabilirsiniz.

Taşlar Aşkta Etkili Midir?

Taşlar hayatımızda önemli yere sahiptir. Evrenin bize sunduğu taşlara anlam yüklemek mümkündür. Aşkta şans getiren taşlar, aşkınıza daha çok anlam katacaktır. Taşların içerisindeki enerjiler hayatınızı etkileyebilir. Bunun için sahip olduğunuz taşları sevmeli ve onların anlamını benimsemelisiniz. Her şey inanmaktan geçecektir. Taşların size sunduğu enerjiyi benimsemeniz hayatınızı olumlu etkileyecektir.

Aşkın Taşları Hangileridir?

Aşkta şans getiren taşlar ilişkiniz için olumlu olarak kullanılabilir. Aşkta hayatınıza anlam katan taşlar şunlardır; Ametist, Mıknatıs, Kehribar, Kuvars, Zümrüt, Yakut Safir, Aytaşı Ve Lal. Taşların pozitif etkisine inanmak ve hayatınıza bu taşları almak aşkı doyasıya yaşamanızda öncelik olacaktır. Taşların enerjisi ile olumlu duyguları bünyenize aktarabilirsiniz.

Taşların Anlamı Nedir?

Aşkta şans getiren taşları bulabilir ve hayatınıza katabilirsiniz. Taşların anlamları ve aşk hayatında belirli etkileri vardır. Aşk hayatınıza uygun olarak bu taşları kullanabilirsiniz.

Ametist, aşkı size çekecektir. Tutkulu bir aşkı hayatınızda istiyorsanız bu taş size yardım eder. Gizemli ve yoğun duyguların taşı Ametist taşıdır. Size aşkıyla hayatını feda edecek bir insan istiyorsanız bu taşı kullanabilirsiniz.

Mıknatıs, sadakati kuvvetlendiren bir taştır. Aşık olduğunuz insanın size daha çok yakınlaşmasını sağlar. Aşkın enerjisini yükseltmek için de kullanılır. Sevişmeden önce vücuda sürülen mıknatıs tutku katsayısını arttıracaktır.

Kehribar, sadakatin ve cömertliğin temsilcisidir. Köklü bir aşk ve gelecek vadeden bir ilişki için kehribar taşı kullanılabilir. Dokunduğunuz anda içiniz huzur kaplayacaktır.

Kuvars, negatif etkileri iten bir taştır. Güçlü ve pozitif bir enerji yayacaktır. Yatak odanıza bu taşı koymanız aşkınızı güçlendirecektir. Kıskançlık ve benzeri negatif enerjileri bu taş itecektir. Pozitif ve sorunsuz bir aşk yaşamak isteyenler bu taşı kullanabilir.

Zümrüt, taşlar içerisinde en sil olanıdır. Bu taşı takmanız halinde aşka ve sevgiye açık bir duruma gelirsiniz. Yeşil rengiyle size dinlik ve huzur da katacaktır.

Yakut, herkesin takacağı bir taş değildir. Çok yoğun bir enerjisi vardır. Baştan çıkarıcı  ve tutkulu olarak zor insanlar tarafından kullanılabilir. Yakut taşı insanların sizi arzulamasını aynı zamanda da korkmasını sağlar. Cinsel istek uyarması nedeniyle de kullanılabilir.

Safir, aşka olan inancı arttırır. İstekli ve duyarlı bir ilişki yaşamanıza yardımcı olacaktır. Kendinizi daha özgür hissetmek istiyorsanız bu taşı kullanabilirsiniz.

Aytaşı, ihtirası arttıracaktır. Durağan ve monotonlaşan ilişkiler için kullanılabilir. Yıldızı üşün olan insanlar bu taş ile şansı bünyesine çekecektir. Önceden olayları sezinlemeye bu taş sayesinde başlayabilirsiniz.

Lal, cinsel enerji için oldukça etkilidir. İlişki içerisinde iyimserliği de arttırır. Olumsuz problemleri itmektedir. Bazı inanışların söylemine göre olumsuz durumlar yaşanacağı zaman taşın rengi değişecektir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir