Blog

Aşk Hikayesi 24 – Yalnızlığımın Çaresi Chatodam

aşk hikayeleri

Aşk Hikayesi 24, Günler, yalnız bir şekilde geçip gidiyordu. O kadar yalnızdım ki yalnızlığımın aklıma gelmemesi için sokağa bile çıkamıyordum. İnsanların birlikteliği canım acıtıyordu. Kıskandığım için değil fakat kendi yalnızlığıma çok üzülüyordum. Ta ki o gün gelene kadar.

Ara sıra görüştüğüm arkadaşlarım vardı. Fakat hayatım boyunca hiçbir zaman birine âşık olmak ne demek bilememiştim. Bilmediğim bu duyguyu çölde su gibi arzuluyordum. Utangaç yapım, kadınlarla olan iletişimimi de etkiliyordu. Hiçbir zaman bir kadının yanına giderek onunla tanışmak istediğimi söyleyememiştim. Zaten kadınlarla ilişkim de okul sıraları dışında pek olmamıştı.

Bir gün ara sıra görüştüğüm arkadaşlarımla otururken, arkadaşlarımın Chatadom adında bir sohbet sitesinden bahsettiklerini işittim. Bu sohbet sitesi sayesinde Ahmet birisiyle buluştuğunu ve çok etkilendiğini anlattı. Aklıma takılmıştı. Ben de bu site sayesinde birileriyle buluşabilir miydim? Deneyecektim.

Gece eve gittiğimde hiç vakit kaybetmeden bilgisayarımın başına oturarak siteye girişimi yaptım. Birileriyle buluşmasam bile sohbet etmenin bana iyi geleceğini biliyordum. Ancak bu uzun süreli yalnızlığımdan dolayı hiç umudum yoktu. O gece sitenin içerisinde biraz dolandıktan sonra kapattım ve ertesi gün tekrar girdim.

Ertesi gün siteye girdiğimde Aslı ile muhabbet etmeye başladık. Aslı’nın muhabbeti bana o kadar iyi gelmişti ki sanki dünyam renklenmeye başlamış gibi hissettim. İlerleyen günlerde tekrar konuşmak için sözleşmiştik ve her gün neredeyse aynı saatte bilgisayarımızın başına geçerek konuşuyorduk.

Aslı ile buluşmak için can atıyordum fakat kaygılarımdan kurtulamıyordum. Bu zamana kadar kimsenin ilgisini çekememiştim. Aslı ile buluştuğumuzda işlerin yolunda gitmeyeceğinden ve yine yalnızlığıma döneceğimden korkuyordum. Bu şekilde bilgisayar başında Aşk Hikayesi 24 sohbet etmek bile bana iyi gelirken, görüşerek bu sohbetlerin de kesilmesinden ölüm gibi korkuyordum. Yalnızdım. Çok yalnızdım.

Aşk Hikayesi 24 Sohbet Sitesi

Bir gün Aslı benim ile buluşmak istediğini, bir kahve eşliğinde sohbetimizi yüz yüze yapabileceğimizi söyledi. Korku iyice bastırdı. Artık elimden gelen bir şey yoktu. Ya buluşacaktım ya da bahaneler uyduracaktım. Bahane uydurmayı seçersem, Aslı bunun bahane olduğunu ve onunla buluşmak istemediğimi düşünebilirdi. Tamam, demek zorunda kaldım. Günlerden Perşembe idi ve cumartesi görüşmek için sözleştik.

Buluşma günü gelmişti. Şaka gibi geliyordu fakat etkilendiğim bir kadın ile buluşacaktım. Genel olarak kötü şeyler düşünmeme rağmen artık her şey olacağına varır diyerek evden çıktım. Aslı ile buluşacağımız kafeye geldiğimde o daha gelmemişti. Bir masaya geçtim ve oturdum. Zaman geçtikçe gelmeyeceğini düşünmeye başladım. Çok gergindim. Elim ayağım titriyordu. Başaramayacağımı düşünerek kalkmak için yeltendiğimde, karşımda gülümseyen bir yüzle Aslı’nın bana doğru gelmekte olduğunu gördüm. Geç kaldığı için özür diledi. Trafiğe takılmıştı ve ben gelmeyeceğini düşünerek kalkmak üzereydim. Oturduk ve kahvelerimiz eşliğinde güzel bir sohbet ettik. Pek çok ortak noktamız vardı. Gerginliğim Aslı’nın sesini duyduğum ilk andan itibaren bir anda dağılmıştı. Sesi, beni sakinleştiriyor ve huzur veriyordu.

Tüm endişelerim kaybolmuş ve mutlu bir şekilde evime döndüm. Aslı hayatımda gördüğüm en güzel insandı. Muhteşemdi. Onunla daha fazla görüşmek için can atıyordum. Bana ne oluyordu? Âşık olacaktım. Bundan emindim.

Aslı ile birçok kez daha görüştük. Gerçekten de âşık oldum ve Aslı’nın yanında bütün korkularımdan arındım. Ona, ilk buluşmamızdan 2 ay sonra âşık olduğumu söyledim. Duygularım karşılık bulmuştu. Artık yalnız günler yerine, bol neşeli, bol sevgili günler vardı. Muhteşem günler başlamıştı.

Şu an Aslı ile evliyiz. Evlilik için hiçbir zaman somut düşüncelerim yoktu fakat bir kadın hayatıma girdi ve beni bilmediğim bu güzellik ile tanıştırdı. Bu kadın ile de beni Chatadom tanıştırdı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir