Blog

Koç Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri

Koç bir liderin doğasına sahiptir. Koç burcu erkeğinin genel özellikleri enerjik olması, kendine güvenmesi, cesur ve asil davranması, güçlü bir iradeye sahip olması, bağımsız ve dışa dönük kalmayı sevmesidir.

Koç erkeği bazı olumsuz özellikler de sahiptir.  Açık sözlüdür, sabırsızdır, çok sinirlidir ve bencildir. Bazen idealist oldukları zamanlar vardır. Otorite ve hakimiyeti hedefleyen Koç, dürtüsel olması nedeniyle verilen tavsiyelere pek uymaz. Hoşlanmadığı bir durumu saklar ancak agresifleşerek karşısındakine sinyaller verir. Asla sorununu söylemez, partnerinin anlamasını bekler.  Aslında koç, akıl yürütmeyi ve eylemlerini analiz etmeyi öğrenirse çok şey başaracaktır.

Koç Burcu Erkeği ve Aşk

Aslan ve Yay burcu olanlarla uyumludur. Akrep ve Oğlak burçlarını itici bulurlar. Yeni bir ilişkiye başlamaktansa zaten tanıdığı biri ile ilişkiyi sürdürmeyi tercih eder. Ama başka insanlar tanımayı çok sever.

Koç Burcu Erkeği Karakteri

İkinci olmaktan nefret eder, liderliğin onda bulunmasını ister. Bu nedenle genelde kendi işinin patronu olmayı tercih ederler. Dikkatli ve tam teslimiyet ile çalışır. İş konusunda en güvenilir burç Oğlak’tır ve ikinci sırada Koç gelmektedir. Sık sık iş değiştirmeyi sevmez, kafasına koyduğu hedefi gerçekleştirir. Koç burcu erkeğinin genel özellikleri arasında en can sıkıcı olan özgür olmak istemesidir.

Aile yaşantısı dışında arkadaş grubu yaşantısı vardır ve arkadaşlarına çok zaman ayırır. Eğer ondan bunu sonlandırmasını isterseniz sorun çıkaracaktır. Koç burcu erkeği bakımlı olmayı çok sever. Kısacık saçları olsa da neredeyse tel tel saçlarını düzeltir. Kıyafetini bir kadın titizliğinde seçer.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir