Blog

Hangi Burç Çok Aldatır

Aldatan Burçlar

Burçlarının karakter özelliklerini taşıyan kişiler hangi burç çok aldatır sorusunun cevabı olarak burçlarına bakarak sıralanabilir.

Aldatan Burçlar

Bu burçlar, daha çok, heyecan arayan, elindeki ile yetinmeyi bilmeyen, her zaman daha fazlasını istemekte sorun görmeyen kişilerin sahip olduğu burçlardır.

Bu burçların başını Koç çekmektedir. Daha sonrasında ise İkizler ve Akrep gelmektedir.

Bu burçlar sizi kesinlikle aldatacak demiyoruz ama karakterlerinden dolayı aldatma olasılıkları biraz daha yüksek.

Koç Burcu

Koç burcu, size karşı olan sevgisizliğinden değil de heyecan arayışından dolayı aldatma girişiminde bulunabilir. Çünkü bu durum onun için önemsizdir. Sizi önemsiyordur ve aranızda olan şey önemlidir. Ancak bu yaşadığı durum konuşulmaya dahi değecek bir durum değildir. O anlık gelişmiş ufak bir heyecan anıdır.

Buradaki mesele Koç için bu durumun bir aldatmacadan daha çok normal bir olay gibi gözükmesidir. Yani, sizi aldatırken, aslında aldattığını düşünmeyecektir.

İkizler Burcu

İkizler genel olarak dengesi tavırları ile bilindikleri için ne yapacaklarını tahmin etmek zordur. Ancak İkizler’in flört etmeyi sevdiği de bilinir. Her yerde ve herkesle flört edebilirler. Bunu yanından siz varken bile yapabilirler.

Sözlü aldatmanın ötesine geçtikleri durum çok fazla beklenmese de sözlü durum da aldatma için bir adımdır. Bu adımın birkaç adım öteye taşınması hiç de zor değildir.

Akrep Burcu

Akrep burcu, herkesin tahmin edebileceği gibi bu durumdan kendine bir yer kapıyor. Hangi burç çok aldatır sorusuna çoğu kişinin Akrep olarak cevap vermiştir. Ancak Akrep’in aldatmaları daha çok kendi gizli dünyasında gerçekleşiyor.

Şehveti ve libidosu ile merakını birleştiren Akrep, aldatmalarını da gizli kapaklı yapıyor. Belki de en çok aldatan burçtur Akrep. Kendisine engel olamaz. Olmaya da çoğu zaman çalışmaz. Onun yaşamak istedikleri vardır ve sonucu ne olursa olsun, onları yaşaması gerekiyordur.

En Az Aldatan Burçlar

Hangi burç çok aldatır dışında, aldatma meselesi insandan insana değişebilecek bir faktör olmasına rağmen, burç özellikleri bakımından en az aldatan burç Boğadır. Boğa burcu aldatmayı seçmek yerine, karşı konulamaz duygulara kapılmışsa o kişiyi terk etmeyi yeğler.

Ayrıca az aldatan burçlardan birisi de Başak burcudur.  Başak burcu zaten sevdiği insanı seçerken çok titiz davrandığı için, diğer insanlara pek de aldırış etmez. Elinde kendisinin birçok testinden geçmiş birisi varken, hayatta anlaşamayacağı insanlar ile vakit kaybetmeyi tercih etmez.

Astroloji hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için diğer içeriklerimizi de inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Ah o ikizlerden az mı cektim. Herşeyiyle ilgilendim, saçımı süpürge ettim o ise beni aldattı en son dayanamadım bende tekmeyi bastım. Aldatılmak basit şey değil, dışarda size canını verecek ruh eşleriniz var onlara gidin hiçbir fırsatı kaçırmayın.😉😚

  2. Bence burçla değilde insanın kendisiyle, aklıyla alakalı birşey. Eğer ilişkisine, sevdiği insana saygısı yoksa aldatması kaçınılmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir