Blog

Erkek Arkadaşım Makyaj Yapmamı İstemiyor

Erkek arkadaşım makyaj yapmamı istemiyor

Erkek arkadaşım makyaj yapmamı istemiyor sebebi ne diye merak ediyorsan farklı sebepleri olabilir. İlk olarak erkek arkadaşın bu konuya nasıl bir tepki veriyor ve sana bunu ne şekilde dile getiriyor buna dikkat etmen lazım.

Makyaj Yapmak İstiyorum Ama Erkek Arkadaşım Beğenmiyor Ne Yapmalıyım?

Ben makyaj yapmayı seviyorum ama erkek arkadaşım makyaj yapmamı istemiyor diyorsan şanslısın diyebiliriz. Erkek arkadaşın seni en doğal halinle beğeniyor ve öyle görmek istiyorsa bunun için mutlu olman bile gerekiyor. Dert edecek bir şey yok. Eğer erkek arkadaşın makyaj sevmiyorsa onun yanında makyaj yapmadan gezebilirsin.

Erkekler makyaj konusundan çok da iyi anlıyor diyemeyiz. Eğer sıfır makyaj dışarı çıkamıyorum diyorsan nude makyaj yaparak dolaşabilirsin. Hepsi için geçerli olmasa da, erkeklerin makyaj sandığı tek şeyin ruj olduğunu anlamak zor değil. Yani yüzüne porselen makyaj da yapsan ruj sürmediğin sürece sevgilin seni makyajsız sanabilir. Bu yüzden onun yanında koyu makyajlar yapmadan, makyajsız mükemmel bir yüzün varmış gibi görünebilirsin.

Erkek Arkadaşım Kıskandığı İçin Makyaj Yapmamı İstemiyor Ne Yapmalıyım?

Erkek arkadaşım makyaj yapmamı istemiyor ve kıskandığını söylüyor diyorsan doğru bir ilişki yaşadığını düşünmüyorum. Makyaj yapmak ya da kendini iyi hissedeceğin şekilde dışarı çıkman senin en doğal hakkın.

Çok dikkat çekici makyajlar yaparak da gezebilir hafif bir makyajla da dışarı çıkabilirsin. Böyle saçma bir kıskançlık sebebi senin hayatını kısıtlamamalı. Erkek arkadaşın doğal olmanı seviyor ve yanında öyle olmanı istiyor olabilir. Ancak ifade etme şekli oldukça önemlidir.

Makyajlı dışarı çıkamazsın gibi bir tepki alıyorsan ilişkini lütfen gözden geçir. Böyle bir ilişkide çok yıpranırsın. Hiçbir erkeğin senin yüzüne uyguladığın işlemleri kısıtlama hakkı yoktur. Elbette erkek arkadaşın sana neyi yakıştırdığını ya da yakıştırmadığını söyleyebilir, rahatsız olduğu bir durum varsa açıkça ifade edebilir. Ancak kıskanıyorum hiç de haklı bir sebep değil.

Makyaj yapmanı kıskanan bir erkek birçok konuda senin hayatına tepki gösterebilir. Sadece makyaj konusunda rahatsızlık duyması ayrı bir durum. Ancak makyajla gezmeni kıskanıyorum gibi bir tepki alıyorsan bu durumu biraz daha ciddiye alman gerekiyor.

Erkek Arkadaşım Makyajsız Daha Güzel Olduğumu Düşünüyor İnanmalı Mıyım?

Makyaj birçok kadının uygulamaktan keyif aldığı ve kendini daha iyi hissettiği bir işlem. Makyaj yaptığımız zaman özgüvenimiz artıyor ve kendimizi daha güzel hissediyoruz. Bu sebeple de makyaj yaptıkça yapasımız geliyor. Bu sürede birazcık dozunu kaçırıyor da olabiliriz.

Estetik ve makyaj son zamanlarda o kadar arttı ki her yerde aynı yüzler görüyoruz. Doğal güzelliklere hasret kaldık. E erkekler de bizim gibi düşünüyor olabilir. Ful makyajla güzel görünmeyecek çok az kadın vardır. Teknoloji sağ olsun erkekler bu sırlarımızı çözmeye başladı. Artık çok makyajlı bir kadın gördüklerinde özünde güzel olmadıklarını tahmin edebiliyorlar.

Bu durumda erkek arkadaşın sana makyajsız daha güzel olduğunu söylüyorsa onu anlaman lazım. Makyajsız güzel gezen kaç kadın kaldık ki? Belki de biz kendimizi öyle hissediyoruz. Seni en doğal halinle beğenmesi çok nahif bir duygu değil mi? Bu durumda hiçbir şey yapma ve erkek arkadaşının seni doğal halinle sevmesini izle. Çünkü böyle erkekler her kadının karşına çıkmıyor diyebiliriz.

Makyaj yaptığın zaman kendini daha güzel hissediyor ve makyajsızken o kadar da güzel olmadığını düşünüyor olabilirsin. Sevildiğinin en güzel kanıtı da sen kendini beğenmiyorken bile seni beğenen biri olması değil mi? Erkek arkadaşın seni gerçekten doğal halinle beğeniyorsa bu durumun tadını çıkar.

Yorumlar

  1. Bence artık dolandırılmaktan yorulmuşlardır. 😁 O kadar kat kat makyaja ben katlanamıyorum kadın olarak adamlar haklı makyaj yaptirmamakta.🙈

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir