Blog

Aşk Hikayeleri 22 – Chatadom Sayesinde Kıraç İle Tanıştım

aşk hikayeleri 22

Bir sohbet sitesinde tanışarak birisi ile buluşacağım aklıma gelmezdi. Canımın sıkıldığı bir gün tesadüfen bu siteye girmiş bulundum. Chatadom sayesinde Kıraç ile tanıştım. Ertesi gün buluşmak için sözleştik. Nedendir bilmiyorum heyecanıma engel olamıyordum. Daha önce de birileriyle elbette ki buluşmuştum fakat bir sohbet sitesinde ilk defa birisiyle tanışıyordum. O gece ertesi gün ne giyeceğimi ve Kıraç ile günümüzün nasıl geçeceğini düşünmekten uyuyamamıştım.

Ertesi gün heyecanla uyandım ve hazırlanmaya başladım. Akşam buluşacaktık fakat bu buluşma için içimde bir his vardı. Sanki aradığım kişi oymuş gibi geliyordu. Daha önce hiç sesini duymamıştım ve kim olduğu hakkında da çok bir fikrim yoktu. Ancak hiş gelmişti işte. Bir yandan doğal gözükmek, bir yandan da olabildiğince güzel olarak Kıraç’ın dikkatini çekmek istiyordum. Ev arkadaşım telaşımı anlamış olacak ki sakinleşmem için uğraşıyordu.

Buluşma saatimize artık az kalmıştı ve benim de hazırlanmam bitmişti. Evden çıktım ve buluşma noktamıza doğru yol almaya başladım. Sanki bugün daha bir güzeldi. İçimde bir his vardı ve nedense bu buluşmanın benim için önemli olacağı düşüncesi aklımdan çıkmıyordu. İnsanlar yanımdan geçip gidiyordu ve ben fark etmiyordum.

Buluşacağımız yere geldiğim zaman göğüs kafesim kalbime dar geliyordu. Acele etmeden kafeye girdim. Fotoğrafından bildiğim yüzünü masalar arasında aramaya başladım. Ve oradaydı. Benden önce gelmiş ve etrafı izliyordu. Acaba beni mi arıyordu? Yanına gittim ve resmi bir şekilde selamlaştık. Onun da benim kadar heyecanlı olduğu belliydi. Fakat benden daha iyi kontrol ediyordu.

O gün daha fazla tanıma fırsatı buldum Kıraç’ı. Üniversiteyi yeni bitirmiş ve iş arıyordu. Ancak umutluydu. Bu umudu içimi ona karşı güzel hislerle dolduruyordu. Zor zamanlarla mücadele etmeyi bilen biri gibi gözüküyordu. Oysa benim onun karşısında bile elim ayağım dolanıyordu. Çok güzel bir sohbetin ardından o günlük vedalaştık. Bir daha görüşmek için de sözleştik. O günü iple çekecektim.

Aşk Hikayeleri 22

Kıraçla o günden sonra sayısız kere buluştuk. Tüm buluşmalarımızda beni kendisine hayran bırakıyor ve daha çok aklıma giriyordu. İçimde bulunan his, büyümüştü ve artık emindim. Kıraç’a âşık oluyordum. Nasıl olunmazdı ki? İyi niyetli, kibar, düzgün görünüşlü bir insandı. Nezaketine karşı soğuk kalmak mümkün değildi. Kıraç beni düşündüğünden fazla etkilemişti.

Her gece mesajlaşıyor ve arada telefonla konuşuyorduk. Günler sanki bir takvim yaprağını koparıyormuşsun gibi hızlı geçiyordu. Kıraç’a açılmalı mıydım? Bunca zaman görüştükten sonra ona duygularımı açmak için hala erken miydi? Bu soruların üzerine o kadar çok kafa yoruyordum ki gün içerisinde ne yaptığımı unutmaya başlamıştım.

Bir gün umulmadık bir şey oldu. Kıraç ile ilk buluştuğumuz yerde buluştuk. Sohbet ederken bir anda nasıl olduğunu anlamadan ağzımdan “Senden çok etkileniyorum” diye çıkıverdi. Kıraç’ın suratında hafif bir kızarıklık oldu. Ancak bunu söylememden de memnun gibiydi. Bir anda o kadar rahatlamıştım ki ağzımdan bunu kaçırmış olduğumu fark edemedim. Yanında evde gibi rahat hissediyordum zaten. Bunun olacağını düşünebilmeliydim. Neyse ki o da benden etkilendiğini, beni iyice endişelendirmeden söyledi.

Kıraç ile muhteşem bir ilişkinin adımını sohbet sitesi üzerinden yapmış olmamız hala bana şaşırtıcı geliyor. Sohbet sitelerinden hayatımın aşkını bulabileceğime hiçbir zaman inanmamıştım. Fakat sanırım en bilinmeyecek şekilde bile, eğer aşkınız oradaysa bir yolunu bulup karşınıza çıkıyor. 3 sene süren ilişkimizin sonunda artık Kıraç ile evlenme planları kuruyoruz. Zaman su gibi akıp gidiyor ve biz aşkımızın tadını çıkarıyoruz. Teşekkürler Chatadom.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir