Blog

Başak Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınlardan Hoşlanır?

Başak burcu erkeği hangi burç kadınlardan hoşlanır konusuna değinmeden önce, Başak burcu ve Başak burcu erkeğinin özelliklerini bilmek, bu konuda size yol gösterecektir.

Başak Burcu Özellikleri

Başak burcunda bulunan insanlar genel tabiri ile çalışkan ve bilgiye ulaşma gayretinde olurlar. Tembellik, onlar için kabul edilebilir bir şey değildir. Sıkı çalışma ve gayrete inanırlar. Etkileyici bir dış görünüşe sahip olmak, onların huyudur. Başak burcu olan insanları ilk görüşte, bakışlarından ve kılık kıyafetlerinden ayırt edebilirsiniz. Klasik giyinme tarzına sahip olsalar da giydikleri ile ilgiyi üzerlerine çekmeyi bilirler.

Başak Burcu Erkeği

Başak burcu erkeği, hayatında mükemmeli arar. Onun için her şey bir düzen içerisinde ve doğru şekilde gerçekleşmelidir. Bu huyları kimi zaman kısıtlayıcı olmalarına sebep olsa da genel itibariyle işlerini yoluna sokmada başarılı olmalarını sağlar.

Başak burcu erkeği hangi burç kadınlardan hoşlanır sorusunun cevabı düzenli ve çalışmayı seven kadınların bulunduğu burçlar olacaktır. Başak erkeği, kontrol düşkünü olduğu için çevresinde gelişen olayların tembelce ve özensiz şekilde yapılmasına tahammül edemez.

Başak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Başak burcu erkeği, ilişkilerini duygularının yanında, mantık çerçevesinde de değerlendirmeden yaşamaz. Düzenli ve tertipli bir kişiliğe sahip olan bu burç ile ilişki yaşayacaksanız, onun sınırlarını ve koşullarını iyi analiz etmeniz gerekmektedir. Sınırlarını aşarak, onun mantık dışı gördüğü davranışlarda bulunmak ilişkiniz açısından iyi olmayacaktır.

Her ne kadar kuralcı ve düzenli olsa da aynı zamanda yardımsever olan bu burcun erkeği tarafından hayatınızdaki zorlukların kolayca aşılabilecek durumlar olduğunu fark edebilirsiniz.

Başak burcunun bulunduğu element grubu toprak olduğu için Başak burcu erkeği hangi burç kadınlardan hoşlanır sorusunun cevabı kendisi ile aynı grupta bulunan toprak burcu kadınlarla daha iyi anlaştığı bilinmektedir.

Başak Burcu Erkeği Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

Başak burcu erkeği ile iyi anlaşmak için düzenli olan ve gereksiz sorulardan kaçınan toprak elementi burçları dışında su elementi burçlarından olan balık, yengeç ve akrep ile de iyi anlaştığı görülmektedir. Balık burcu, Başak burcu için biraz risk teşkil etmektedir. Çünkü Balık burcu Başak burcunun tam karşıtıdır.

Bu burçla iyi anlaşamaya burçlar da bulunmaktadır. Bu burçlar arasında ikizler ve yay bulunmaktadır. Eğer bu burçlara sahipseniz Başak erkeği ile olan ilişkinizde adımlarınızı dikkatli atmanız önerilir.

Yorumlar

  1. Başak burcu erkekleri çok tatlı oluyor çok güzel seviyorlar, güzel bakıyorlar, sohbetleri çok güzel oluyor. Kötü yonleride var tabi ama sevince onlarida göremezsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir