Blog

Aşk Hikayesi 23 Sohbet Sitesinde Tanıştım

aşk hikayem

Aşk Hikayesi 23, Hayatımın aşkının karşıma bir sohbet sitesinden çıkacağını nereden bilebilirdim ki? Bir gün arkadaşımın tavsiyesi ile Chatadom sitesine girmiş bulundum ve Damla ile de öyle tanıştık. Ertesi güne bir buluşma ayarladık ve tam saatinde ikimiz de oradaydık. “Ne güzel bir kadın” diye düşündüm gördüğümde. Sadece dış görünüş olarak değil, etrafından bir esinti varmış gibi gözüküyordu. Aşık olacaktım.

Damla’ya âşık olmak için bahaneye ihtiyacım yoktu. O kendi başına zaten bir bahaneydi. Güzelliğinin yanında beni anlaması ve sorunlarım ile ilgilenmesi ihtiyacım olan şeydi. Ve Damla benim ihtiyaçlarımı gerçekten önemsiyordu. Çok kısa sürmüştü. Belki bir yürek atımı sürede Damla’ya aşık olmuştum.

Yoğun iş temposu arasında, sürekli onu görebilmek için vakit ayarlamaya çalışıyordum. Aşk Hikayesi 23, Benim için yorucu oluyordu fakat onu gördüğüm zaman tüm yorgunluğum uçup gidiyordu sanki. Damla da beni düşünüyordu. Öğle aralarımda konuşuyor ve birbirimiz ile buluşmak için can attığımızı her fırsatta dile getiriyorduk. Adı konmamış bir ilişkimiz vardı.

Adını koymanın zamanı gelmişti. Damla’ya söyleyecektim. Onun hayatımda gördüğüm en güzel kadın olduğunu, hiç aklımdan çıkmadığını, elimde olsa her anımı onunla geçireceğimi bilmeliydi. Beynimin içerisinde kelimeler dans ediyordu. Ne söyleyeceğime emin olamıyordum. Bu tarz şeyleri söylemenin de bir adabı vardır diye düşünüyordum. Öyle pat diye söylemek Damla’yı korkutabilirdi.

Damla ile ona açılmayı düşündüğüm gün buluştuk. Bir şeyler yolunda gitmiyordu. Gülüşüyle bahar getirebilecek olan kadın, düşünceli ve zorla gülüyormuş gibiydi. Açılmak için doğru zaman değildi sanırım. Damla’ya neyi olduğunu sormam gerekiyordu fakat karışmamam gereken bir durum da olabilirdi.

Chatodam’da Hayatımın Aşkını Buldum

Aşk Hikayesi 23 Kara bulutları bir an önce dağıtmalıydım. Bir anda “Damla ben seni seviyorum ve senin yüzünü güldürebilmek için her şeyi yaparım” dedim. Bunu isteyerek söyledim. Belki de hayatım boyunca hiç bu kadar içten olmamıştım. Ama onun yüzünün gülmesi için gerçekten her şeyi yapardım. Bunu söylemem yeterliymiş. Gözlerindeki ve gülümsemesindeki parlama bir anda tekrar geldi. Hiçbir şeyi kalmamış gibi sohbet etmeye ve eğlenmeye başladı. Şaşkındım. Sevgi her şeyi çözermiş diye düşündüm.

Şu an Damla ile nişanlıyız. Bir sohbet sitesi üzerinden başlayan, aylarca flört edilen ve güzel bir sevgililik zamanından sonra ilişkimizi nişan ile resmileştirdik. Ancak benim aklıma ara sıra Damla’nın o gün neden öyle olduğu düşüncesi geliyor. Bunu sormak için birkaç kez niyetlendim fakat her seferinde ya bir şey çıktı ya da soramadan cesaretim kırıldı.

Bir gün cesaretimi toplayıp Damla’ya o günü sormaya karar verdim. Artık benim için sancılı bir merak olmuştu. İlişkimiz ilerledikçe farklı şeyler düşünmeye başlamıştım. Cevabını bilirsem içim rahat olacaktı. Çünkü ilişkimizle ilgili tek bilinmeyen şey buydu. Belki de Damla ben ona o günü sormadığım için bana içten içe kırılıyordu. Artık nişanlıydık. Birbirimizden herhangi bir şey saklamamamız gerekiyordu. Yakında evlenecektik. Ve Damla’ya o günü sordum. Neden suratının asık olduğunu merak ettiğimi, fakat günlerdir sormayı planladığım halde soramadığımı anlattım.

Damla kocaman bir kahkaha attı. Gülerken bir yandan da yanağımı okşuyordu. Kendimi küçük bir çocuk gibi hissetmiştim. Neden bana böyle davranıyordu? Daha sonrasında Damla o gün neden suratının asık olduğunu anlattı. Flört zamanımız çok uzun sürmüştü ve Damla bundan rahatsızdı. Benim ona hiçbir zaman açılmayacağımı düşündüğü için suratının asık olduğunu söyledi. Daha sonrasında kendisinin neden açılmadığını düşünerek surat asmasının saçma olduğunu kabullendi.

Damla il güzel bir ilişkimiz var ve birbirimizi bulduğumuz için her gün dualar ediyorum. Aşk her yerde olabilir. Teşekkürler Chatadom

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir