Blog

Aşk Hikayesi 16 Chat Odam’da Tanışma Hikayesi

Aşkın ne zaman sizi bulacağı ve saracağı belli olmuyor. Ancak aşkı aramaktan vazgeçmezseniz, bir gün sizi bulabiliyor. Ben aşkı uzun süre aramış bir insandım. Kimse ile gerçekten tam bir ilişki kuramıyor ve gerçek aşka sahip olamadıkça bir ilişkiyi reddediyordum. Gerçek aşkı tahmin etmediğim bir yerde buldum.

Günü birlik ilişkiler ya da mantık ilişkileri bana göre değildi. Sevdiğim kadını karşımda gördüğüm zaman kalbimin yerinden çıkacakmış gibi olmasını istiyordum. Bu zamana kadar karşıma böyle birisi çıkmamıştı ve gerçek aşkın olduğundan şüphe duymaya başlamıştım. Ya da aşk denilen şey, benim tanımladığım gibi bir şey değildi.

Chatodam sitesinde insanlar ile sohbet etmek, rutin zevklerimden birisiydi. Gerçek aşkı bu site sayesinde bulabileceğimi düşünmüyordum. Ki zaten eskisi kadar da bu konuda ümidim yoktu. Ta ki Chatodam sitesinde karşıma Merve çıkana kadar. Merve ile sohbetlerimiz koyulaşmış ve sonunda buluşma kararı almıştık. Bu sadece bir buluşmaydı. Aşkımı bulduğumu düşünmüyordum.

Ertesi gün Merve ile buluştuk. Normal geçen bir buluşma oldu. Hoş sohbetin ardından birbirimize güzel dileklerimizi ileterek bir daha görüşmek üzere ayrıldık. Merve ile ilerleyen günlerde de görüşmeye devam ettik. Yavaş yavaş hayatımın içerisine giriyor ve bana çok uzun süredir tanıdığım biriymiş gibi hissettiriyordu. Ona güveniyordum fakat âşık mıydım?

Aşk Hikayesi 16

Merve gün geçtikçe bana güven vermeye, dertlerimle ilgilenmeye ve hayatımı güzelleştirmeye devam etti. Bu kadında ayrı bir şey vardı. Ne olduğunu anlayamıyordum ve anlayabilmek için yoğun çaba sarf ediyordum. Kalbim yerinden çıkacakmış gibi olmuyordu. Ama yanındayken de hiçbir zaman hissetmediğim kadar kendimi huzurlu hissediyordum.

Merve ile görüşmediğimiz zamanlarda da aklımda olduğunu fark ettim. Gülüşünü, konuşmasını, saçının omuzlarına değişini düşünüyordum. Çok özeldi, gerçek olamayacak kadar özeldi. Merve ile buluşmalarımız, hoş sohbetlerimiz devam ediyordu ancak artık arkadaş olmadığımızı anlamıştım. Ancak benim hayalini kurduğum aşk da bu değildi.

Bir buluşmamızda otururken kendimi onun ne kadar güzel olduğu, aklı ve iyiliği üzerine övgüler yağdırırken buldum. Konuşmamın sonunda da ona âşık olmamanın imkânsız olduğunu söyledim. Bu bir ilan-ı aşktı. Elimde olmadan Merve’ye ona âşık olduğumu söylemiştim. Bunu ben istemeden ağzım kendisi yapmıştı. Merve de bana âşık olduğunu söylediği zaman gerçekten mutlu oldum. Sanırım kendi tanımlarımın dışında da olsa birine âşıktım.

Merve’ye âşık olduğumu sonraki günler daha da kesinleştirdi. Bu kadın başkaydı. Kimse onun gibi olamazdı. En azından benim için kimse olamazdı. Onca zaman aşkı aradıktan sonra, aşk bir anda karşıma çıkmış ve beni kucaklamıştı.

Şu an Merve ile hala birlikteyiz. Her şeyiyle beni etkileyen bu kadın, bana aşkın tanımını tekrar yaptırdı. Aşk sadece heyecan duymak değil aynı zamanda huzuru da hissetmekmiş. Aşkı bulmamda bana yardımcı olan Chatodam sitesine minnet borçluyum.

Yorumlar

  1. Bayılıyorum bu hikayelere ne kadar güzel, ne kadar duygu dolu yazılar böyle. İnsanların aşkı bulduklarını görmek beni çok mutlu ediyor. Aşk, sevgi her yerde nereden çıkacağını kim bilebilir.❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir