Blog

Aşk Hikayeleri 21 – İnternet Üzerinden Tanışma Hikayem

aşk hikayeleri

İnternet üzerinden insanlar ile iletişim kurmak her zaman bana daha kolay ve rahat gelmiştir. Bu sayede yeni birileri ile tanışmak için Chatodam sitesine girdim. Bu sitede ne ile karşılaşacağımdan pek emin olmasam da içimden bir ses bu siteye girişimin hayatımı farklı bir şekilde yönlendireceğini söylüyordu.

Sitede birçok, daha sonrasında arkadaş olduğum, insan ile tanıştım. Gayet güzel vakit geçiriyor ve yeni insanlar ile tanışmanın heyecanını yaşıyordum. Kemal ile tanıştığım zaman ise Kemal’in hayatımda farklı bir yerinin olacağını hemen anladım. Konuşmalarımız akıcı şekilde ilerliyor ve birbirimiz ile zevklerimiz örtüşüyordu.

Kemal vizyonda bulunan bir filme iki biletinin olduğunu ve onunla gelmek isteyip istemeyeceğimi sordu. Elbette ki istiyordum. Ancak fazla hevesli görünmek de istemiyordum. Kemal’e programıma bakmam gerektiğini söyledim. Oysa bir programım dahi yoktu. Programla yaşayan bir insan değildim.

Kemal ile filme gittik. Muhteşem bir aşk filmiydi. Belki filmin etkisiyle, belki de olağan olarak Kemal’e karşı aşırı duygular hissetmeye başladım. Fakat daha çok erkendi. Bu nasıl gerçekleşmiş olabilirdi? İlk görüşte âşık mı oluyordum? Tüm bunlar saçma düşünceler diye düşündüm. Daha sonraki günler Kemal ile konuşmaya ve buluşmaya devam ettikçe bu düşüncelerin saçma olmadığını anladım. Beni kendine âşık etmişti. Ya da ben ona âşık olmak istemiştim. Ama âşıktım. Bu gerçekti.

İlk açılan Kemal oldu. O da bana âşıkmış. Ne kadar mutluluk verici bir durum olduğunu anlatamam. Duygularının karşılık bulması, insanın tadabileceği en güzel durumlardan biriymiş. Bu duyguyu doyasıya yaşıyor ve her geçen gün daha da aşık oluyordum. Büyülenmiş gibiydim. Bu adamda bir şey vardı ve beni kendisine mıknatıs gibi çekiyordu. Ben de, güçlü bir mıknatısa göğüs geremeyecek kadar ufak bir demir gibi, peşinden sürükleniyordum.

Aşk Hikayeleri 21

Kemal’in askere gitmesi gerekliydi. Günü gelince de gitti. Onsuz geçecek bunca süre nasıl olur bilemiyordum. Ben de peşinden gitmek, gerekirse askere yazılmak istiyordum. Fakat bu durumun imkânsızlığı, düşüncelerime gülmeme sebep oluyordu. Her gün telefon ile konuşuyor ve iyi olduğundan emin oluyorum.

Döneceği zamanı iple çekmemin yanında, özlemin tatlı burukluğunu da yaşıyorum. Bir insanın yanındayken değerini anlayabilmenin en iyi yolu uzak kalmakmış. Kemal’in benim için çok değerli olduğunu biliyordum ancak bu ayrılık dönemi bana değerini bir kez daha hatırlattı. Kemal olmadan geçebilecek bir hayatı düşünemiyorum. Düşünmek de istemiyorum.

Bir tesadüf eseri, Chatodam sitesinde karşılaşıp sohbet etmeye başladığım birinin benim için bu kadar önemli olabileceğini hiç düşünemezdim. Ancak bu insan benim hayalini kuramayacağım bir ilişki yaşamamı sağlıyor ve her gün onun iyiliği için dua ediyorum.

Kemal ile tanışmamı sağlayan Chatodam sitesi ayrıca bana pek çok arkadaş da kazandırdı. Hayatıma güzel insanların girmesini sağladığı için minnet duyuyorum.

Başkalarının aşk ve tanışma hikayelerini dinlemeyi bırakıp, belki de artık sizde biriyle tanışmalısınız. Hemen seviyeli sohbet sitemizden yeni insanlarla tanışmaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir