Blog

Aşk Hikayeleri 17 Tanışma Hikayem

Aşk Hikayeleri

İlişkilerinden hep hüsranla ayrılan biriydim. Bu zamana kadar kiminle bir ilişki yaşamış olsam, iyi gitmez ve sonunda üzülürdüm. Ta ki Sıla ile tanışana kadar. Sıla ile tanışmam bir sohbet sitesi olan Chatodam üzerinden gerçekleşti.

Sohbet sitelerinde takılan, sosyal medya kullanan bir insan değilim. Bir gün arkadaşımın ısrarı ile Chatodam sitesine girdim. Biri ile tanışacağımdan, tanışsam da verim alacağımdan şüpheliydim. İnternet üzerinden birileri ile tanışmak bana yabancı geliyordu. Şüphe ile de olsa arkadaşımın ısrarlarına dayanamadım. Profilimi oluşturduktan sonra birkaç kişi ile öylesine, havadan sudan konuşmaya başladım. İyiydi, güzeldi fakat benim internet üzerinden birileri ile konuşmaya vaktim yoktu.

Kısıtlı zamanlarımda, arada siteye giriyor ve birkaç kişi ile konuşuyordum. Gittikçe günlük aktivitelerimin arasında, buradan tanıştığım insanlar ile muhabbet etmek de yer edinmeye başladı. Sıla ile de bu muhabbetler sırasında tanıştım. Diğer insanlar ile yaptığım konuşmalar da bana iyi geliyordu fakat Sıla farklıydı. Onda olan farklı bir şey vardı. Sadece onun için siteye girmeye başlamıştım.

Sıla ile muhabbet etmek gün geçtikçe güzelleşiyor ve birbirimizi tanıdıkça samimi hale geliyordu. O sıralar üniversitede okumaktaydım. Derslerim yoğundu ve derslerimin olmadığı zaman da çalışmam gerekiyordu. Bu zaman kısıtlığı arasında, Sıla ile muhabbet etmek günümün tüm yorgunluğunu alıp götürüyordu. Sanki derin bir uykudan uyanmışım gibi enerji doluyordum. Sıla’yı canlı şekilde görmem lazımdı fakat tek boş zamanım gece uyumadan önce Sıla ile muhabbet ettiğim zamanlardı.

O zamanlar okul çıkışı bir kafede yarı zamanlı garsonluk yapıyordum. Yorgunluk iyice bastırmıştı ve iş saatimin dolması ve eve gitmek için can atıyordum. Kapıdan birisi girdi ve karşımda Sıla’yı gördüm. Şaşkınlığımdan dilimi yutacaktım. “Buluşmak için zamanın yoksa ben de zaman yaratırım”, dedi ve gülümsedi. Gerçekten çok güzeldi. Hem bu kadar güzel hem de bu kadar iyi olmayı nasıl başarıyordu? Yaptığı bu davranış ile beni kendisine hayran bıraktı. Bunu açıkça ona da söyledim. Memnun olmuş gibiydi.

Aşk Hikayeleri 17

Sıla daha sonraki günler vakit buldukça kafeye gelmeye başladı. İş arasında ufak sohbetler ediyor ve birbirimizi daha iyi tanıyorduk. Oraya sadece benim için geliyordu. Yalnızdı ve ben onun yanına gidene kadar sadece benim çalışmamı izliyordu. Acaba o da benden benim ondan etkilendiğim kadar etkilenmiş miydi?

Sıla’nın kafeye gelmelerinden her ne kadar mutlu olsam da düzgünce oturarak konuşamamamızdan dolayı da mahcup oluyordum. İş çıkışları biraz muhabbet etme şansımız oluyordu fakat bu da tam anlamıyla bir buluşma sayılmazdı. Bir gün ayarlayıp Sıla’yı yemeğe çıkarma kararı aldım.

Yemek günü geldiğinde Sıla’yı bekletmemek amacıyla evden erken çıktım ve buluşacağımız köşede onu beklemeye başladım. Burası kalabalık bir yoldu ve çok fazla insan geçiyordu. Ancak onu uzaklardan görüp tanıdım. Kimse bu kadar güzel olamazdı. En azından benim için kimse. Yaklaştıkça sanki bir esinti kulaklarımın yanından geçiyor ve tüylerimi diken diken ediyordu. Yanıma geldi ve yemek yiyeceğimiz yere doğru yürümeye başladık. Bana çok şık olduğumu söyledi. Ona bunu söylemek benim aklıma gelmemişti. Sıla her zaman benden bir adım öndeydi.

Sıla ile güzel bir ilişkiye başladık ve bu ilişki halen devam ediyor. Hatta evlenme kararı bile aldık. Bu kararda da Sıla benden öndeydi. Bana sadece sorusunu onaylamak kalmıştı. Gülüşü ile günümü aydınlatacağı, dokunuşu ile bir ömür beni huzura kavuşturacağı için ne kadar mutlu olduğumu kelimeler ile anlatamam. İyi ki tanıştık, iyi ki Chatodam’da denk geldik.

Yorumlar

  1. Çok güzel hikayeler, bir an insan kendini de hayal ediyor. Sevgi, aşk, birine baglanmak mükemmel duygular. Allah hepimize nasip etsin.🙏🙏🏵️🏵️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir