Blog

Arkadaş Bulma Rehberi

Bazen arkadaş seçimlerimizi doğru yapsak da yanıldığımız zamanlar da olabiliyor. Bazen de uzun süren arkadaşlıklarımızda, arkadaşlarımızın kötü özelliklerini görmezden gelebiliyoruz ta ki bize de kötü davranmaya başlayıncaya kadar. Yanlış seçimlerimizden çok, doğru sanıp yanlış çıkan seçimlerimiz bizi üzüyor.

Chatodam’da arkadaşlık

Arkadaş bulma rehberiniz Chatodam, bu konuda size birçok fayda sağlıyor. Belki okulunuzdaki insanlarla arkadaş olmak istemiyorsunuz veya başka şehirlerden arkadaş edinip arada ziyaretlerine gitmek istiyor olabilirsiniz. Chatodam’da her şehirden insanlarla tanışıp, arkadaş olabilirsiniz. Farklı gelenek görenekler öğrenip, başka şehirlere gezmeye gidebilirsiniz. Farklı şehirlerdeki arkadaşlarınız da sizin yanınıza gelebilir.

Sıkılmak yok

Chatodam’da tanıştığınız arkadaşlarınız sayesinde, sıkılma olayını hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Günün her saatinde, evinizde yattığınız yerden bile arkadaşlarınızla eğlenmeniz mümkün. Bazen gece kötü bir haber alırız ve birileri ile paylaşma ihtiyacı duyarız. O zaman da Chatodam sayesinde hemen arkadaşlarınıza ulaşabilirsiniz veya hiç tanımadığınız birine de anlatabilirsiniz. Tanımadığınız birilerine bazı şeyleri anlatmak daha kolay olabiliyor.

Yeni arkadaş grubu

Chatodam’da birden fazla arkadaş edindiğinizi düşünelim. Biraz zaman geçip daha da kaynaştıktan sonra yeni arkadaşlarını da birbirleriyle tanıştırabilirsin. Chatodam burada da arkadaş bulma rehberiniz oluyor. Bu şekilde arkadaşlarını kaynaştırarak hayatınızın aşkını bile bulabilirsiniz. Siz arkadaşlarınızı çağırsanız, diğerleri de kendi arkadaşlarını çağırsa yepyeni bir sürü insan tanımış olacaksınız. Belki de aralarında size uygun birisi olacak ve Chatodam sayesinde tanışıp, sevgili olacaksınız. Bende öyle şans ne arar demeyin, aşkın nereden çıkacağı gerçekten hiç belli olmuyor.

İdeal arkadaş

İdeal sevgili kadar önemli bir şey varsa o da ideal arkadaştır. Seçeceğiniz arkadaş sizi dibe çekebileceği gibi, göklere de çıkarabilir. Kötü alışkanlıkları olan arkadaş edinmenin size ne kadar zarar vereceğini tahmin edersiniz. Bu yüzden arkadaş seçimlerimizi büyük bir titizlikle yapmalıyız. Arkadaşlığınız sonsuza kadar sürecek diye bir şey yok. Rahatsız olduğunuz davranışları olunca, arkadaşınıza bunu uygun bir dille iletmelisiniz. Sonra da onu gözlemlemelisiniz. Eğer halen aynı şekilde devam edip, sizi umursamıyorsa bu şekilde bir arkadaşlığın da devam etmesine gerek yoktur.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir