Blog

Koç Burcu Kadınının Genel Özellikleri

Koç burcu kadınının genel özellikleri Mars’ın himayesi altında belirlenir. Mars kadınlara fark edilir bir enerji verir.  Bu sayede başkalarının dikkatini çekmeleri kolaylaşır.

Sarı ve kırmızı giyen koç burcu kadınının çekiciliği artar. Yakut, akik, ametist ve safir kullandıklarında ise liderlik özellikleri ön plana çıkar. Mart ayında doğan koç burçlarını cinsellik, tutku ve sosyal ilişkiler yönetir. Nisan ayında doğan koç burçları ise Mars dışında Venüs’e de bağlıdır ve ve sosyal hayattan çok iş yaşamında başarı olmak isterler.

Şanlı sayıları; 4,7 ve 9’dur.

Haftanın en iyi günü koç kadınları için Perşembe’dir.

Koç Burcu Kadını Karakteri

Mars’ın inatçılığı ve aşırı bencilliği altındadırlar. Venüs işin içine girerse o zaman daha sevgi dolu olurlar. Koç burcu kadını çok vefakardır. Dinlemeyi çok iyi bilir ama bir öneri sunulduğunda uygulamaz. Başına buyruk olarak bilinir. Oldukça korkusuzdur. Yüksekten, böceklerden, pislikten korkmazlar.

Çok bencil olsalar da insanlar bir şey istemeden yardım etmeyi çok severler. Erkek kadar cesurdurlar. Kendilerine çok güvenirler ve güçlerini her zaman göstermek isterler.

Koç kadınlarının iddialı doğasına rağmen, erkekler tarafından takdir toplarlar. Sadece sevildiklerini sürekli hissetmek istemeleri ve bu baskı nedeniyle erkekleri kendilerinden uzaklaştırırlar.

Koç burcu kadınının genel özellikleri arasında en belirgin olanı kutuplarının bulunmasıdır. Bir şey beyaz ise ve koç ona siyah derse. Onun beyaz olduğuna bir koç kadınını asla ikna edemezsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir