Blog

İmkansız Ve Unutulmaz Bir Aşk!

Aşka ve birini koşulsuz şartsız sevmenin mümkün olmadığına inanan ben, kısa süre öncesinde hayatımı tamamen değiştirecek kişiyle tanıştım. Çalıştığım firmada arkadaşımın kuzeniyle ilk kez bir araya geldiğimde, kısa süre içerisinde her şeyin değişeceğinden habersizdim. Başlarda onunla küçük sohbetler etmeye başladık ve daha sonrasında arkadaşlığımız büyük bir aşka dönüştü. Kendimi daha öncesinde olmadığı kadar iyi hissediyor ve hayatımı sevdiğim adamla birleştirmek istiyordum. Daha fazla uzatmadan onu, ablamın nişan töreninde ailem ile tanıştırmaya kadar verdim.

Ne olduysa nişanda oldu ve sevdiklerime olan inancımı bu derece kaybedeceğimi düşünmezdim. Nişana son derece titiz bir şekilde hazırlandığım ve sevgilimin gelmesini bekledim. Tam ablam ve eniştemin nişan yüzükleri kesilecekken o geldi ve önceden ablamla büyük bir ilişki yaşadığını öğrendim. Üstelik ayrılmamışlardı ve ablama önemli bir iş için yurt dışına gitmek zorunda olduğunu, kısa süre içerisinde tekrar geleceğini söylemiştir. Ondan kaçmak için bir tuzak kurmuş ve ayrılmışlardır. Ablam ise hamileydi ve çocuğunu tek başına doğuramayacağı için en yakın arkadaşıyla evlenmeye karar vermişti.

Bu kadar problem üzerine bir araya gelmeleri hepimiz üzerinde bıçak gibi bir etki yarattır. Ben daha ablama ve aileme onu tanıştıramadan olaylar kontrolden çıktı. Önceden ablamla ilişkisi olduğunu ve bu kadar sorun yaşandığını öğrenince onunla konuşmak istedim. Ancak tüm öfkeme ve kızlığıma rağmen karşımda hiçbir şey umurunda olmayan bir adam vardır. Pişmanlığını defalarca dile getirmiş ve beni sevdiğini söylemiş olsa da ona inanamadım. Nasıl inanıp evet diyebilirdim? Ablamı o durumda bırakarak onunla nasıl bir hayat kurabilirdim?

Uzun süre kendimi toparlayamadım ve hayatımı yoluna koymam zaman aldı. Sevdim kişiden uzaklaştım ve bir daha asla onun yüzünü görmedim. Ancak yaşadığım olaylar üzerinde öyle bir etki yarattığı ki ikili ilişkilerde uzun süre dikiş tutturamadım. Birlikte geçirdiğimiz zamanı, paylaştıklarımızı ve güzel vakitlerimizi asla aklımdan çıkaramıyorum. Üstelik tüm bunların üzerine ablamın da aynı kişi yüzünden gözümün önünde zarar görmesini kaldıramadım ve her şeyi bırakarak yurt dışına yerleştim.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir