Blog

İlk Buluşmada Yapılacak Jestler

İlk Buluşmada Yapılacak Jestler

İlk buluşmada yapılacak jestler ile sevgilinizin gönlünü fethedebilirsiniz! Jest yapma durumu bilhassa ilişkinin başlarında erkekler için daha uygun olacaktır. Yazımızda erkeklere yönelik olarak bazı öneriler sunuyoruz. Süprrizleriniz ile sevgilinizi oldukça mutlu edebilirsiniz.

İlk Buluşmada Hangi Sürprizler Kadınları Mutlu Eder?

İlk buluşmada yapılacak jestler için birçok seçeneğiniz vardır. Jest zaten kelime anlamı olarak karşınızdakini mutlu edecek küçük ama anlamı olan bir davranıştır. Sürprizler ise biraz daha riskli olabilir; malum güzel bir sürpriz yapmak isterken karşınızdakinin hiç de hoşlanmayacağı bir durumu gerçekleştirebilirsiniz!

İlk buluşmanızda sevgilinizi henüz yeterince tanımıyorsanız sürpriz yapma olayına çok girmemek daha iyi olabilir. Jestler ise her zaman kadınlar üzerinde olumlu etki yapacaktır.

Örneğin ilk buluşmada etkilendiğiniz kadına çok farklı, uç noktalarda şeyler yapmanıza gerek yok. Onu düşündüğünüzü ve mutlu etmek istediğinizi gösterin. Örneğin randevuya çiçek alıp gitmek klasik bir yöntem gibi görünse de kadını mutlu eder. Kibar ve düşünceli olmanız size ilk randevuda olumlu bakmasını sağlar.

İlk Buluşmada Romantik Anlar Olmalı mı?

İlk randevuda yapılabilecek jestler arasında romantik anlar yer almalı mı? Birçok erkek bir kadınla ilk kez buluştuğunda romantik açıdan ne kadar yaklaşması ve neler yapması gerektiğini kestirmeye çalışır. Tabi ki bu iki kişinin arasında iletişime, kişiliklerini ve ortamdaki havaya göre değişebilir.

İlk buluşmanın tamamen iki arkadaşın sohbeti gibi geçmesindense bazı romantik anların yaşanması daha etkileyici olacaktır. Yani erkeklerin romantik jestlerden çekinmelerine hiç gerek yok! Tabi ki çok aşırı romantizm, yapmacık ve fazla etkileme amaçlı yapılan eylemlerden bahsetmiyoruz. Ondan gerçekten etkilendiğinizi ve onu önemsediğinizi gösterin!

İlk kez bir kadınla buluşuyorsanız belki onunla yürüyüş yapabilir, el ele tutuşabilirsiniz. Randevunuz bitmeden sahilde oturmak için biraz süre ayırmak da kadını etkileyebilir. Öpüşmeyi ise pek tavsiye etmiyoruz; ilk buluşma için öpüşme biraz fazla olabilir. Yine de size ve sevgilinize uygun bir ansa neden olmasın?

İlk Buluşmada Kadına Hediye Alınmalı mı?

İlk buluşmada yapılacak jestler için erkekler hediye almayı da düşünebilirler. Özel bir hediye vermekten kaçınmanız gerekir. Ayrıca ilk buluşma için hediye almak pek de iyi bir fikir değil.

Jest yapmak için bir şeyler almak ve hediye etmek yerine eylemde bulunmak daha etkilidir. Zamanla etkilendiğiniz kadına uygun olan ve sevginizi gösterecek hediyelerle onu mutlu edebilirsiniz. Bunun için biraz beklemenizde yarar vardır.

İlk Buluşmada Hangi Jestler Yapılabilir?

İlk buluşmada hangi jestler yapılabilir? ; ilk buluşmada hesap ödeme konusu kadınlar ve erkekler için biraz stresli olabiliyor. Tabiki ilk buluşmada erkeğin hesabı ödemesi güzel bir jesttir.

Erkekler ayrıca araçları varsa kadını eve bırakabilirler. Bu da onun için güzel bir jest olacaktır. Hatta evinden veya iş yerinden alarak kararlaştırdığınız mekana onunla birlikte gitmeniz daha da güzel olacaktır. Romantik bir restoran seçimi de ilk buluşmada kadınları etkileyen unsurlardandır. Mumların, loş ışıkların ve güzel manzaranın olduğu bir mekanda etkileme gücünüzün artacağına dair şüpheniz olmasın.

Mekanı kendinizin kararlaştırması daha iyidir ancak çok da başınıza buyruk davranmamaya özen gösterin. Onun sevdiği yemekleri, ortamları, aktiviteleri önceden öğrenmeye çalışın. Randevunuz için onun da fikrini alın. Ayrıca kadınların gidecekleri ortama göre kılık kıyafet seçeceklerini de göz önünde bulundurun. Seçtiğiniz yerle alakasız giyinmiş, makyaj ve saç yapmış bir kadın daha buluşmanın başında muhtemelen gerilecektir. Çok kalabalık ve gürültülü mekanlar yerine daha rahat sohbet edeceğiniz yerleri tercih edin.

İlk buluşmada bir mekanda buluştunuz ardından eğer vaktiniz kalırsa ona yürüyüş yapmayı teklif edebilir ve onunla vakit geçirmenin tadını çıkartabilirsiniz. Sohbetlerde kaçınmanız gereken en önemli hususlardan biri sürekli kendinizi anlatmanız, onu etkilemek için kendinizi övmeniz ve abartılı iddialarda bulunmanızdır. Ne kadar samimi ve sıcak olursanız onu etkileme şansınız da o kadar artacaktır. Çok cool ve havalı görüneceğim diye kasmayın; bu durum kadınlar için oldukça iticidir.

Bir kadına yapılacak en güzel jestlerden biri onu ilgiyle dinlemektir. İlk buluşma için çok derin konulara girmeyin, eski sevgililerini sohbete karıştırmayın; bulunduğunuz yerin ve birlikte olmanızın tadını çıkartın. Gecenin sonunda bu güzel randevu için ona teşekkür edin ve ertesi gün onunla iletişime geçmeyi ihmal etmeyin.

İlk karşılaşma ve ilk tanışmaya dair daha fazla bilgi için için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir