Blog

Hoşlandığınız Kişinin Hayatına Girmeye Hazır Mısınız?

Birinden hoşlanmaya başladığınızda kafanızı birçok soru kurcalamaya başlar. Onun da sizden hoşlanıp hoşlanmadığını merak edersiniz, nasıl adım atmanız gerektiğini düşünürsünüz ve buna benzer birçok sorunun içerisinde boğulursunuz. Bunca soruyla boğuşma yerine asıl cevabını aramanız gereken soru; hoşlandığınız kişinin hayatına girmeye hazır mısınız sorusudur. Bu sorunun cevabını bulduğunuzda, sizin için her şey daha kolay olacaktır.

Kendinizden ve Hislerinizden Emin Olun

Hoşlandığınız kişiyle daha önce iletişim kurup kurmadığınız bu noktada önem taşır. Hoşlandığınız kişiyle bir sohbet odasında tanıştıysanız ya da öncesinde arkadaşsanız aranızda bir muhabbet var demektir. Bu durumda hoşlandığınız kişinin hayatına girmeye hazır mısınız sorusuna cevap bulmanız kolaylaşır. Çünkü karşınızdaki kişi hakkında az da olsa bilgi sahibisinizdir. Bununla birlikte eğer hoşlandığınız kişiyle zaten buluşuyor ve görüşüyorsanız, bir yerde zaten bu kişinin hayatında bir yere sahipsiniz demektir.

Diyelim ki hoşlandığınız kişiyle öncesine dayalı bir sohbetiniz yok ve uzaktan uzaktan izliyorsunuz. Bu noktada hoşlandığınız kişinin hayatına girmeye hazır mısınız sorusu daha büyük önem taşıyor çünkü; karşınızda henüz hakkında bir şey bilmediğiniz biri var. İkiniz tamamen zıt karakterler olabilirsiniz. Hayatınızda olmasını istediğiniz ve hayatında olmak istediğiniz kişi, o kişi olmayabilir.  Hal böyleyse ilk olarak aramanız gereken cevaplar değişir. Bunların cevabını bulduğunuz zaman asıl sorunun cevabına da ulaşmış olacaksınız.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir