Blog

Terazi Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri

Terazi burcu erkeğinin genel özellikleri incelendiği zaman sizi de harika bir iletişim becerisinin nasıl kibarlık ile bir arada sunulduğunu fark edeceksiniz. Muhteşem bir arkadaş olan terazilerin en bilinen olumsuz özellikleri dengesizlikleridir. Bu alanda ikizler burcu ile dahi yarışabilecek bir konumdadırlar. Siz de en kısa sürede terazi burcuna uyum sağlamak için daha esnek sınırlar belirlemelisiniz. Ne derece esnek sınırlar belirlerseniz onun değişkenliklerini kompanse etmeniz de o kadar kolay bir hal alır!

İletişim Becerisi Yüksek!

Sesli sohbet sitelerinde en keyifli şekilde sohbet edebileceğiniz burçların başında kesinlikle terazi geliyor. Siz de iletişiminden keyif alabileceğiniz ve birçok konuda bilgi sahibi olan bir partner arıyorsanız terazi erkeği harika bir alternatif olacaktır. Dengesizliklerini maruz görürseniz iletişim becerisi ile sizi tam manası ile etki altına alacaktır!

Dürüst bir Yoldaş!

Sohbet odaları kapsamında dürüstlüğü ile dikkat çeken terazi burcunun siz de harika bir partner olacağını ön görebilirsiniz. Özellikle onun güvenini pekiştirirseniz sizin için harika bir hayat yoldaşı olacağından emin olabilirsiniz.

Terazi burcu erkeğinin genel özellikleri kapsamında kontrolcü yapılarından da bahsetmek gerekir. Ne derece dengesiz olsalar da kendi çizdikleri sınırlardan dışarı çıkılmasını istemezler. Hatta bunun tam tersine ilişkide bulunan genel sınırları da kendileri koymak isterler. İşin ters noktası ise genel olarak bu sınırlardan ilk sıkılanlar da yine teraziler olur!

Yorumlar

  1. Valla doğru nedense bir arkadaşlıktan öteye geçemedim şu hayatta derken chatodam.com sayesinde gönlümün prensesini buldum. O zaman dedim ki iyiki yıllarca herkesle arkadaş olmuşum kalbimin prensesi beni bekliyormuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir