Blog

İlk Buluşmada Yapılmaması Gerekenler

İlk buluşmada yapılmaması gerekenler incelendiği zaman kişilerin özellikle kendilerini tanıtmayı abartarak tüm buluşmayı kendi özgeçmişlerini anlatma yolu olarak görmeleri geliyor. Bu alanda karşı tarafın da konuşmasına izin vermelisiniz. Sürekli olarak kendinizi anlatmak karşı taraf için tam manası ile boğucu bir hal alacaktır!

Eğitim Seviyesi!

Sohbet odası seçeneklerine bakıldığı zaman harika bir seçenek ve alternatif sunulduğunu görebilirsiniz. Sizin kriterlerinize uygun olan kişiler ile tanışmak için en doğru noktada bulunuyorsunuz. Bu kişiler arasından seçim yaparak ilk buluşmayı ayarladıktan sonra eğitim seviyesi ve zevkler konusunda da inceleme yapmalısınız. Bu temel hususlar sizin için bir ilişkinin ne kadar gelecek vaat edip etmediği ile alakalı size bilgi verecektir!

Dış Görünüm

Chat siteleri kapsamında görünüm sadece bir profil fotoğrafı üzerinden sunulsa da bu noktada ilk buluşmada özensiz gitmek yapabileceğiniz en büyük hatalar arasında bulunuyor. Kadınların da erkeklerin de her şeyden önce temiz gitmeleri gerekir. Ancak bu şekilde kendinizi önemli ve muntazam hissedeceksiniz! Dış görünüm kişilerin ilk buluşmada en net dikkat ettikleri unsurlardandır!

Yalan Söylemek

İlk buluşmada yapılmaması gerekenler arasında başı yalan söylemek geçiyor. Kendinizi yanlış tanıtırsanız bunun belirli bir süre sonrasında direkt olarak karşınıza çıkacağından da emin olabilirsiniz. Yalan söylemek sizin için ilerde kuracağınız ilişkinin temellerini en baştan yıkmak manasına gelir. Yıkılan güvenin yeniden iinşla edilmesi de oldukça zordur!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir