Blog

Boğa Burcu Kadınının Genel Özellikleri

Boğa burcu kadınının genel özellikleri denildiği zaman akla ilk olarak yemek geliyor. Boğazına ve lezzetli yemeklere düşkün olan bu burcun kadınları genel olarak çok iyi yemek pişirirler. Aynı zamanda bir sofra zevkine de sahiptirler. Katıldıkları ortamda zevkleri ile dikkatleri üzerlerine çekerler. Tam da bu özellikleri sebebi ile kilo almaya yatkın bir halleri vardır. Kişilerin beslenme düzenlerine dikkat etmeleri astrologlar tarafından en net şekilde tavsiye edilen unsurlardandır.

Aşk Hayatı

Sesli sohbet sitelerinde tanıştığınız kişi boğa burcu ise en sık sorun yaşayacağınız konunun inat olduğunu da bilmelisiniz. Her zaman her ortamda kendi isteklerine ve düşüncelerine uygun olarak hareket edilmesini talep eden boğa burcu kadınlarının belirli bir seviyeden sonra çekilmez hal alacağının da yarıca belirtilmesi gerekir!

Sohbet odaları kapsamında boa burcu bir arkadaş bulduysanız aynı zamanda kıskançlıklara da hazır olmalısınız. Çok hızlı sinirlenen ve aynı zamanda çok hızlı bir biçimde sakinleşen bu burç sevgilisine oldukça sadıktır. Aynı zamanda bu sadakati karşı taraftan da bekler!

Aşk Hayatınız Sabit Seyirde Olacak!

Boğa burcu kadınının genel özellikleri incelendiği zaman hayatınızın daha sabit bir seyirde işleyeceğinden de emin olabilirsiniz. Özellikle aşk hayatınızın evlilik ile sonuçlanmasını isterseniz boğa kadını ideal bir eş olacaktır. tabi ki kıskançlıklara tahammül edebilirim diyen erkekler bu ilişkiye ilk adımını atmalıdır!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir