Blog

Balık Burcu Kadınının Genel Özellikleri

Balık burcu kadınının genel özellikleri incelendiği zaman hassas ve duygusal bir yapıya sahip olduklarını net bir biçimde görebilirisiniz. En ufak bir sözden dahi alınan balık burçlarının hayal güçlerine de diyecek yok! Hayal gücünden başlayarak muhteşem seçimlere kadar her alanda daha havai bir duruş sergilerler. Özellikle kritik anlarda karar alırken kendilerini bu alanda dizginleyecek insanlara da ihtiyaç duyarlar!

Meslek Seçimi

Sesli sohbet sitelerinde balık burcu kadınlar ile iletişim kurarken genellikle mesleklerinin yaratıcılık ile alakalı olduklarını göreceksiniz. Bu alanda hayal güçleri üzerinden para kazanmayı başarabilen balıklar her zaman şanslıdır. Aksi takdirde daha ofis yaşantısı temelli bir meslek seçerlerse bu alanda rekabet duygusundan yoksun oldukları için dayanmakları ve yükselmeleri diğer kişilere göre zor olabilir!

İyi Niyetli!

Sohbet odaları kapsamında iletişim kurarken kişilerin temel kişilik özellikleri ile alakalı bilgi sahibi olmakta zorluk çekebilirsiniz. Fakat balık burçlarının henüz ilk buluşmada zararsız bir profile sahip olduklarını anlayacaksınız. Öncelikli olarak karşıdaki kişinin üzülmesine kıyamayan balık burçları ikili ilişkilerde genel olarak üzülen taraf olur!

Duygusal!

Balık burcu kadınının genel özellikleri incelenirken duygusallık bu listenin adeta lideridir. Siz de duygusal bireyler ile anlaşmakta bir zorluk yaşamıyorsanız balık kadınları sizin için ideal bir eş olacaktır. Eğlenceli yapıları ile zamanın nasıl geçtiğini fark etmemenizi sağlayacaktır!

Yorumlar

  1. Resmen bu anlatılanlar ben. Duygusallık olsun, hayal gücünün yüksek olması olsun, kırılganlık olsun hepsi bir balık burcu kadını olarak bende var. İyi mı, kötü mü bilemiyorum. Aşkımı dolu dizgin yaşamak istiyorum çabalıyorum ama o kadar çok kırıldı ki kalbim artık kalp yerine taş oturacak diye korkuyorum 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir