Hakkımızda

Hakkımızda

Sanal alemde bulunan tüm nezih Sohbetçileri bir araya toplamayı başarmış durumda olan sitemiz alanında öncü olmaya her daim devam etmektedir. Tamamen kullanıcı deneyimi odaklı olup web site ekibiyle “Sanal Dünyanın en Samimi Chat platformu!” sloganıyla yayın hayatına devam etmektedir. En popüler odalarımız arasında bulunan ve global olarak nitelendirdiğimiz Sohbet odamızda siz değerli kullanıcılarımız kurallar çerçevesinde genel sohbete katılmanızı önermekteyiz. Günün yorgunluğunu atmak ve zekanızı, test etmek için oyun odalarımızı deneyebilirsiniz.

ChatOdam Yönetim Anlayışımız

Kullanıcıların rahat bir şekilde ve güvenli bağlantı yoluyla gönüllerince sohbet edebilmesi, yeni arkadaşlıklar, dostluklar kurması ve hoş vakit geçirmesi adına her şeyi en ince detayına kadar düşünmekteyiz. Özel sohbet odalarında uzaktan uzağa şifreleme tekniği kullanılır ve asla 3. şahıslarla kesinlikle diyalog geçmişiniz paylaşılmamaktadır. Kural ihlali veya yasa dışı faaliyetler yürütmek üzere kötü niyetli kişilerin girişimleri olduğu takdirde resmi kurum ve kuruluşlara bilgi aktarımı istenildiği taktirde yapılmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca bilişim suçu sayılan tüm ihlaller sitemiz içerisinde kesinlikle yasaktır.

Gelişen dünyamızın sembol ismi olan Chatodam.com artık sizlerin cebinizde! Tüm cihazlar için kullanıma sunmuş olduğumuz mobil giriş seçeneğimizi Android telefonlardan uygulama olarak kullanabilirsiniz. İOS alt yapısı olan (iPhone) cihazlar için alt yapı ve iyileştirme çalışmalarımız bittiğinde Apple Store üzerinden indirebileceksiniz. Uygulamalarımız için hiçbir satın alma işlemi olmaksızın, aynı web üzerinden bağlantı kurulduğu gibi nick (rumuz / takma isim) belirterek giriş yapabilirsiniz.

Türkiye’nin en kapsamlı sanal platformu ChatOdam.Com ile sizlerle!