Türk Malı son bölüm izle: son bölümde Eymen’in kimlik savaşı!

Türk Malı son bölüm izle: son bölümde Eymen’in kimlik savaşı!

Türk Malı son bölüm izle: son bölümde Eymen’in kimlik savaşı!

Türk Malı son bölümü an itibariyle resmi internet kanalına düştü ve izleyebilirsiniz. Türk Malı son bölümünde Erman, amca oğlu Eymen’in kılığına girmek zorunda kaldı. Bu durum da ilginç bir kimlik savaşına bürüdü kendisini. Ayrıca, son bölümde izleyiciler rol savaşının devam edip etmeyeceğini merak ediyor.

Türk Malı son bölümüyle, izleyicilere kendisini kanıtlamaya devam ediyor. Dizinin son 3. bölümünde Erman, Eyman’ın kılığına girdi ve tamamen bir kimlik savaşı verdi. Erman Kuzu, amcasının oğlu Eymen’den emanet aldığı “zengin hayatına” alışmakta büyük zorluk çekti. Bir yandan problem çocuk yeğenleri ile uğraşırken, diğer yandan da çocukların çatlak dadısı Bakiye’ye karşı kıyasıya bir “otorite savaşı” verdi.

TÜRK MALI SON BÖLÜMÜNDE, ERMAN ARTIK BİR EYMEN

Bakiye, her ne kadar en başta Erman’a karşı bir duruş sergilese de; Eymen’in nikah masasında bırakıp kaçtığı uzatmalı nişanlısı Şehnaz’ı da evde hakimiyet kurmak için her türlü numarayı çevirmeye başlayınca; Bakiye de, Erman’a yanaşmak zorunda kalıyor.

Şehnaz, koyu Trabzonlu olan babasının Eymen’i görmeye geleceğini söyleyince, evde işler karışır. Çünkü Eymen, hala firardadır. Bunun üstüne Şehnaz, Erman Kuzu’dan, bir akşamlık Eymen kılığına girmesini ve babasının karşısına Eymen gibi çıkmasını diledi.

Bakiye de, evin asıl sahibi Eymen’in yolunu gözleye dursun, çocuklar için daha iyi bir dadı olmanın yollarını aramaya başlar ve ilk adım olarak çocukların velisi olarak okul müdürü ile veli toplantısına yol aldı. Erman da, çocukların amcaları olarak Bakiye ile birlikte gitti.

Müdür, çocukların okulda ne kadar yaramaz ve disiplinsiz olduklarını söyleyince; bizim ikili birer Amca ve Dadı gibi değil, tam bir ebeveyn gibi davranarak çocukları hizaya getirmek için evde “internet yasağı” başlatıldı.

TÜRK MALI’NDA KOMŞU İLİŞKİLERİ :NÖTR

Yan evde oturan neşeli çift Bahattin ve Şaduman cephesinde de kırk yıllık evliliğin sonunda başlayan “kedi-fare” kovalamacı tüm eğlencesiyle devam etti. Bahattin, komşu evin güzel ve tatlı hizmetçisi Valeri’nin işten ayrılmak istediğini ve kendine yeni iş bakındığını söyleyince; Bahattin, bu habere çok sevinir ve Valeri’yi kendi evlerine transfer edebilmek için hemen bir plan yaptı.

Son bölümde Bahattin, evdeki 20 senelik hizmetçileri Hidayet’in eğer evlenirse, evden ayrılacağını öğrenince hemen Hidayet’e “acil kısmet arayışına” başlar. Bahattin’in ilk hedefi, sitenin kendini CIA ajanı sanan güvelik görevlisi Rıfkı olacaktır.

Bu sırada Şaduman da, bir gün gerçek bir sahneye çıkıp, gerçek bir assolist olabilmek için her türlü yolu denemeye devam etti.

Diğer yan evde oturan, yeni evli çiftimiz Onur ve Deren de, kendi yaşam tarzlarına tam zıt olan komşularından uzak durabilmek için yeni planlar peşindedirler. Psikolog Onur, “Erman Kuzu’dan daha berbat bir adam olarak” o’nu sindirme planı yapar. Ama Deren’in çalıştığı ajansın sahibi ile hanımının o akşam genç çifte misafirliğe gelecek olmaları işleri karıştırır. Bir sonraki bölüme bu durumun nasıl yansıyacağı merakla bekleniyor.

TÜRK MALI SON BÖLÜMDE BAZI PLANLAR KURSAKTA KALDI

Onur, Erman Kuzu taklidi yaparken, Deren’in patronuna yakalanınca; Deren’in tüm kariyer planları alt üst olur ve bir kez daha Onur’un bu planı da kendi elinde patladı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ