İffet, Şili’deki yayınına zirvede başladı

İffet, Şili’deki yayınına zirvede başladı

İffet, Şili’deki yayınına zirvede başladı

Şili’de hizmet veren kanallardan Mega’da yayınlanmaya başlayan İffet, yayınlandığı saatteki diğer yapımların hepsini geçerek yayın hayatına zirvede başladı. Kanalda yayınlanan The Return of Lucas’ın yerinde çarşamba günü başlayan dizi, 16:22-17:28 aralığında yayınlandı ve 14.1 reyting elde etti.

İffet böylece Mega’nın yayınladığı 13. Türk dizisi olurken, aynı saatte yayınlanan Türk dizilerinden Elif’i ve Paramparça’yı da geçti. Chilevisión kanalı aynı saat aralığında La jueza ile 8.4, TVN kanalı Elif ile 6.9, Canal 13 ise Paramparça ile 6.0 reyting elde ettiler.

Global Agency’nin uluslararası dağıtımcılığını üstlendiği dizi Peru, Paraguay ve Panama’ya da satılmış durumda. 2011-2012 aralığında Star TV’de yayınlanan İffet 40 bölüm sürmüştü ve Yunanistan, Makedonya, Sırbistan, Bulgaristan, Kazakistan ve Romanya gibi pek çok ülkede de yayınlanmıştı. Dizinin kadrosunda Deniz Çakır, İbrahim Çelikkol, Mahir Günşiray, Zuhal Olcay, Melike Güner ve Can Gürzap gibi isimler yer alıyor.
Mega kanalının yöneticilerinden Juan Ignacio Vicente, attığı tweetle İçerde (Insider) dizisinin de yakında başlayacağını duyurdu. Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin dağımtımcılığını Ecco Rights yapmakta. İçerde’nin final yapmasına ise iki bölüm kaldı. Dizi kısa süre önce Meksika’da yayına girmek üzere Imagen Televisión’a da satıldı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ