Suriyeli iki grup birbirine girdi!

Suriyeli iki grup birbirine girdi!

Suriyeli iki grup İstanbul’un ortasında birbirine girdi!

İstanbul Bahçelievler‘de bir hafta önce Suriyeli iki grup arasında çıkan kavgada iki kişi yaralandı. Mahalleli kavgayı ayırmakta güçlük çekti; devreye polis girdi. Kavganın kameralara yansıyan görüntülere ortaya çıktı. Görüntülerde, bir grup ortaya aldıkları adamı sopalarla dövüyor. Bu sırada bir kadının da adama vurduğu görülüyor. Gruplar taşlı sopalı kavgaya tutuşuyor. Tarafların ellerinde bıçak olduğu da görülüyor.

Olay, geçtiğimiz salı günü akşam saatlerinde Bahçelievler’de meydana geldi. Suriyeli iki grup iddiaya göre, alacak verecek meselesi yüzünden sokakta birbirine girdi. Mahalleli, çocukların gözleri önünde yaşanan kavgayı ayırmaya çalışsa da başaralı olamadı; ancak polisin bölgeye ulaşmasıyla olay sonlandı.

Kadınların da karıştığı kavgada iki kişi çeşitli yerlerinden hafif şekilde yaralandı. Yaralılar çevredeki hastanelere kaldırıldı. Kavga anı ise bir amatör kamera tarafından saniye saniye görüntülendi.

Görüntülerde, bir grup ortaya aldıkları adamı sopalarla dövüyor. Bu sırada bir kadının da adama vurduğu görülüyor.

Kısa süre sonra dövülen adamın yakınları sokağa geliyor. Gruplar taşlı sopalı kavgaya tutuşuyor. Sokakta çocuklar ve çevredekiler panik yaşıyor. O anlarda tarafların ellerinde ve yerlerde bıçak olduğu da görülüyor.

(DHA)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ