Çocukluk arkadaşları sokak ortasında birbirlerini vurdu

Çocukluk arkadaşları sokak ortasında birbirlerini vurdu

İstanbul Sancaktepe‘de ortak olan iki çocukluk arkadaşı iflas etti. Sık sık tartışan 2 ortak iflas konusunda sürekli birbirlerini suçlayınca aralarındaki husumet büyüdü. İflas konusunda birbirlerini suçlayan Mustafa Elönü ve Şahin Akşit sokakta karşılaştı. İki çocukluk arkadaşı aynı anda silahlarını çekti ve ateş etti. Birbirlerini aynı yerlerinden vuran iki arkadaş hayatını kaybetti.

İstanbul Sancaktepe’de çocukluk arkadaşı oldukları öğrenilen 2 ortak, iflas ettikten sonra anlaşmazlığa düştü. Ortaklar, caddede karşı karşıya geldiklerinde aynı anda silaha sarıldı. Karşılıklı ateş eden 2 ortak, birbirini aynı yerden vurdu. 2’si de can verdi.

Habertürk gazetesinde yer alan habere göre İstanbul Sancaktepe’de işlettikleri kafeteryaları iflas eden 2 ortak, 30 yaşındaki Mustafa Elönü ile taksicilik yapan 29 yaşındaki Şahin Akşit, anlaşmazlığa düştü. Sık sık tartışan 2 ortak iflas konusunda sürekli birbirlerini suçlayınca aralarındaki husumet büyüdü. Olay, Kemal Türkler Mahallesi Sümer Caddesi üzerinde önceki gün saat 15.30 sıralarında meydana geldi. Dün de aynı nedenle tartışan ortaklar, göz açıp kapayıncaya kadar aynı anda silahlarını çekip birbirlerine ateş etti. 2’si de sol karın bölgesinden vurulan Akşit ve Elönü, yan yana yere düştü. Vatandaşlarca hastaneye kaldırılan yaralılar, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor

Polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürürken, birbirlerini öldüren 2 ortağın çocukluk arkadaşı olduğu öğrenildi. Elönü’nün evli ve 2 çocuk babası olduğu, iflas ettikten sonra iş yapmadığı kaydedildi. Bekâr olan Akşit’in ise bir süredir taksicilik yaptığı belirtildi.

DHA

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ