9 yaşındaki çocuğu taciz etti

9 yaşındaki çocuğu taciz etti

Aydın’da iğrenç olay! 9 yaşındaki çocuğu taciz etti

Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde, bisikletinin lastiğini şişirtmek için kendisine gelen 9 yaşındaki M.A.’yı taciz ettiği iddiasıyla jandarma tarafından gözaltına alınan 60 yaşındaki M.K. sevk edildiği adliyede tutuklandı. M.K adliyedeki ifadesinde, “Taciz etmedim. Bisikletin tekerini şişirmek isterken yanlışlıkla kolum değdi” iddiasında bulundu. Küçük çocuğun “Babama söyleseydim, o amcayı öldürür, hapse girerdi” dediği öğrenildi.

Koyuncular Mahallesi’nde annesinden ayrı olan babası Mustafa A. ile yaşayan ilkokul öğrencisi M.A.’ya, geçen 19 Haziran’da, iddiaya göre, bisikletinin lastiğini şişirtmek için evine gittiği çiftçilik yapan komşuları M.K., tacizde bulundu. Daha önce de M.K.’nin kendisine pek çok kez cinsel tacizde bulunduğunu ileri süren M.A., yaşadıklarını İzmir’deki annesi Bahar A.’ya anlattı.

Eşiyle boşanma davası süren Bahar A., durumu Koyuncular Mahallesi Muhtarı Davut Çelik ile jandarmaya bildirdi. Şikayet üzerine jandarma M.K.’yi gözaltına aldı. Jandarmadaki ifadesinde kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmeyen M.K., işlemlerinin ardından Bozdoğan’da adliye bulunmadığı için Nazilli Adliyesi’nde sevk edildi.

‘BABAMA SÖYLESEYDİM O AMCAYI ÖLDÜRÜR, HAPSE GİRERDİ’

Adliyedeki ifadesinde, “Taciz etmedim. Bisikletin tekerini şişirmek isterken yanlışlıkla kolum değdi” diyen M.K. tutuklandı. Pedagog eşliğinde ifadesine başvurulan M.A.’nın neden daha önce cinsel tacize uğradığını ailesine anlatmadığının sorulması üzerine, “Babama söyleseydim, o amcayı öldürür, hapse girerdi. Babamın hapse girmesinden korktuğum için yaşadıklarımı bir süre kimseye söyleyemedim” dediği öğrenildi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ